Yarın okullar açılıyor, ne hissediyorsunuz?

Açık öğretim'in kalktığı ve değişen birçok kuralla yarın başlayacak 2023-2024 eğitim yılı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Eki Görüntüle 1938999
Açık lise ve kalma konusunda ciddi şeyler yapmışlar. Şahsen gereksiz. Yaz zaten çok hızlı geçti. Umarım herkes için iyi olur arkadaşlar.

Bence güzel oldu. 3 Ay evde otur otur dışarı çıksakta oyun oynuyoz genel olarak okul olunca insan aktivite ile uğraşıyor arkadaşlarıya falan güzel yani.

Bide benim ev zaten sesli olduğundan okul bana kütüphane gibi geliyor. Rahatlıyorum.

Açık öğretim'in kalktığı ve değişen birçok kuralla yarın başlayacak 2023-2024 eğitim yılı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Eki Görüntüle 1938999

Sınavların sorulanın söylenmesiyle yapılması çok saçma geldi, şıklarla en azından hatırlıyordum şimdi hiç yapamayacağım, zaten ben sağlık sorunlarım nedeniyle ilkokul 2'den beri ilk kez yüz yüze eğitime 9. sınıfta başlıyorum. Çok kötü oldu benim için.

Okul nasıl kütüphane gibi geliyor, bizim sınıf 40 kişi, sesten ders dinleyemiyoruz.
Akşama kadar tiz çocuk sesi duyunca borazan liseli sesi her türlü daha iyi geliyor açıkçası.

Geri
Yukarı