Yarın reddeden kızla aynı sınıfta olacağım, nasıl davranmalıyım?

Selam verirse selam ver. Onun dışında yapman gereken bir şey yok, devamında hiç konuşmayabilirsin zorunda kalmadıkça. Kadın gibi trip atma, duygusal tepkiler, cevaplar vermekten kaçın. Aksi taktirde kuyruk acısı çektiğin yönünde izlenim verirsin.

Aferin bu sana iyi bir ders oldu. Kendi sınıfınızdan birine çıkma teklif edilmez.

Yapacak bir şey yok, hiçbir şey olmamış gibi devam edeceksin. Seni reddeden kişi kız, asıl onun "Lan ben bu çocuğu reddettim." diye kafaya takacaksa takması lazım.

Bende ret ediyor deyince sevgili olayı sandım. Meğerse duruma bak. Sevgili olmak istiyorsan veya buluşmak istediğini açık açık belli et. Ret ederse önündeki maçlara bak. Sonunda ölüm yok. Motivasyon ile olacak şeyler değil. Kesin bir hükümle karar ver. Ya hep ya hiç...

Sesli olarak hiç konuşmadık. Sadece okula geldiğinde WhatsApp üzerinden "neredesiniz knk" diye sordu o kadar. Beni kanka olarak görüyor. @mor ekmek Hocam üzgün atmışsınız. Hiç üzülmüyorum açıkçası. Ama kötülüğünü vb. istemiyorum, istediğim olmadı diye. Böyle, arkadaş olarak kalmak daha iyi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı