Yarış oyunları için sistem toplama

331494

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bir yakınımız için "Forza Horizon 4, Dirt Rally 2.0, WRC 8, Forza Motorsport 7" gibi yarış ve araba kullanma simülasyonlarını direksiyon setiyle birlikte oynayabileceği bir PC topluyoruz. Halihazırda monitör, direksiyon seti vb. gibi parçalar var sadece kasaya ihtiyacımız var. Ben aşağıdaki parçaları uygun gördüm. İçlerinden değiştirmem gereken, uyumsuz olan vs. bir şey var mı? Anakartı ASUS seçtim ama B450 sınıfında daha ucuz başka kartlar da var. Bu anakart bu işlemciyle uyumlu mu? İşlemciyi takmadan önce anakartı güncellemem gerekecek mi? PSU nasıl? 550W yeterli olur mu? Ve önerebileceğiniz F/P kasa var mı? Yurtdışındayım.

- Ekran kartı: ASUS GeForce GTX 1650 4 GB TUF Gaming OC.
- İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X box.
- Anakart: ASUS Prime B450M-A II.
- RAM: G.Skill Ripjaws V 16 GB (2x8gb) DDR4 CL16 3200MHz.
- SSD: Kingston A2000 500GB NVMe M.2 SSD.
- PSU: Corsair cv series CV550 550W Full wired 80 Plus Bronze.
- Kasa?

Merhaba arkadaşlar, bir yakınımız için "Forza Horizon 4, Dirt Rally 2.0, WRC 8, Forza Motorsport 7" gibi yarış ve araba kullanma simülasyonlarını direksiyon setiyle birlikte oynayabileceği bir PC topluyoruz. Halihazırda monitör, direksiyon seti vb. gibi parçalar var sadece kasaya ihtiyacımız var. Ben aşağıdaki parçaları uygun gördüm. İçlerinden değiştirmem gereken, uyumsuz olan vs. bir şey var mı? Anakartı ASUS seçtim ama B450 sınıfında daha ucuz başka kartlar da var. Bu anakart bu işlemciyle uyumlu mu? İşlemciyi takmadan önce anakartı güncellemem gerekecek mi? PSU nasıl? 550W yeterli olur mu? Ve önerebileceğiniz F/P kasa var mı? Yurtdışındayım.

- Ekran kartı: ASUS GeForce GTX 1650 4 GB TUF Gaming OC.
- İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X box.
- Anakart: ASUS Prime B450M-A II.
- RAM: G.Skill Ripjaws V 16 GB (2x8gb) DDR4 CL16 3200MHz.
- SSD: Kingston A2000 500GB NVMe M.2 SSD.
- PSU: Corsair cv series CV550 550W Full wired 80 Plus Bronze.
- Kasa?

Güzel sistem bir sıkıntı çıkarmaz ama daha iyisini toplarsınız yurtdışında 2060S'li 3500Xli. Kasa RCA710 SLASH Oyuncu Bilgisayar Kasası – Rush oralarda ucuzdur.

Geri
Yukarı