Yarış Oyunu Tavsiyesi

Eski oyunları oynarım diyorsanız, Hot Pursuit 2010 oyunu sizin için iyi bir seçim olabilir.
Hocam güncel olmayan hepsini bitirdim :D Sadece pahalılar kaldı.
Forza Horizon 3 için biriktirip alın. Demo olarak oynamıştım ama hayran kaldım 10-15 dakikada. Online olarak nasıldır bilmiyorum ama sorun olacağını zannetmiyorum.
Ben hiç oynamadım sadece izledim. 23 GB demo versiyonu. Bir indirip baksam mı dedim de çok büyük. PUBG kasalarından 50 lira civarı para kasmıştım. Acaba 170 liraya The Crew 2 pre-order mı yapsam?
@Jira

Aslında kendi sorunu cevaplamışsın, Forza Horizon 3, Anlattıkların başka oyunda yok sanırım piyasa da ki, Oynamadım ancak oynayan arkadaşlarım oldukça memnun. Üstüne biraz daha ekleyerek almanızı öneririm. İndirimler için birşey diyemeyeceğim.
Bence de öyle. Forza Horizon 3 almaya çalışın. He bu arada Need For Speed Most Wanted 2005 iyi bir seçenek olabilir. Oyun zaten zevkli, modlarla beraber daha da zevkli oluyor. :D

Hocam ben bu oyunu almayı düşünüyorum. Acaba oyunla ilgili değerlendirmenizi kısa bir şekilde söyler misiniz?
Hangisi ile ilgili? NFS 2015 versiyonu ile ilgili mi?
Burnout Paradise' ı oynadınız mı hiç? Oynamadıysanız tavsiye ederim.
Bakacağım teşekkürler.

The Crew 2 için bekleyemedim Forza Horizon 3 alacağım. Şu an 122 TL'ye inmiş durumda. Yanına da Xbox One S Controller alıp oynamayı düşünüyorum.

Evet NFS 2015 ile ilgili yorumunuzu merak ediyorum.
Zamanında aldığımda gerek mekanikleri gerek grafikleri oldukça güzeldi fakat şu an tatmin etmiyor. Durmaplay'de 50 TL'ydi alınabilir.
Need for speedin yeni oyunu çıkmıştı 2017 diye geçiyor bi bakabilirsin +
Payback'ten hiç hoşlanmadım. Almayı düşünmüyorum.

Bugün Forza Horizon 3 aldım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı