Yaş sınırından dolayı ticaret yapamamak

Ticaretten daha çok yazılım ve iş öğrenmeye odaklan tamam ticaret hayatımızın her yerinde var ancak tecrübe ticaretten çok daha önemli bir etken ben zamanında yapmadığım şeyler için gerçekten pişmanım sen aynı hataya düşme mümkün olduğun kadar yazın işlerde çalışmaya bak hiçbir işi küçümseme garsonluk yap muhasebecilik yap sokakta bir şeyler sat.

Ne istiyorsan ona yönel. Herkes mühendis, doktor olmak zorunda değil. 18 yaşını bekle bence acele etme.
Usta bekle bekle ama bekleyince bu benim zararıma olacak. Mesela eskiden YouTube'da kolayca popüler olunabiliyordu ama bu şu an mümkün değil. Bu ticaret işi de böyle. Şimdiden bir şeyler yapmalıyım, yoksa birkaç sene sonra beni görmezler bile.

Ticaretten daha çok yazılım ve iş öğrenmeye odaklan tamam ticaret hayatımızın her yerinde var ancak tecrübe ticaretten çok daha önemli bir etken ben zamanında yapmadığım şeyler için gerçekten pişmanım sen aynı hataya düşme mümkün olduğun kadar yazın işlerde çalışmaya bak hiçbir işi küçümseme garsonluk yap muhasebecilik yap sokakta bir şeyler sat.
Aynen öyle. İlk önce bir meslek sahibi olacaksın ondan sonra o mesleğin üzerinden ticaret yapacaksın.
Usta bekle bekle ama bekleyince bu benim zararıma olacak. Mesela eskiden YouTube'da kolayca popüler olunabiliyordu ama bu şu an mümkün değil. Bu ticaret işi de böyle. Şimdiden bir şeyler yapmalıyım, yoksa birkaç sene sonra beni görmezler bile.
Kripta işine bende girmek istiyorum senden detaylı bilgi nasıl alabilirim?

Senin gibi düşünüyordum. Babam da hiçbir zaman karşı çıkmadı. Aksine yapabiliyorsan yap derdi . Sosyal medyada girişimlerim oldu(2015'te daha kimse doğru düzgün tanınmazken Youtube kanalım falan vardı. Benden 1 yıl önce kanalı açan Enes Batur villada yaşıyor :D ), Belli düzeyde grafik tasarım falan yapabiliyordum falan derken şuan tıp okuyorum. Bu kadar şeyi bırakma sebebimse aslında ne istediğimi bilememem oldu. Youtuber olmak için heveslendim ama uğraşmadım. Aynı şekilde e-ticaret olmasa da AliExpress'ten çok ucuza ürünler getirip burada satmaya başladık. İyi de satılıyor bu arada ama o da vergilerden dolayı falan kısa süre oldu. İşte şuan tıp okuyoruz bakalım gelecekte ne olacak. Ama ben de bir şeyler yapmak istiyorum. Ve isteğim öyle kriptoya girmek falan değil. Daha aktif bir şeyler istiyorum. Takipteyim. Hatta belki konu açarım ne yapabilirim diye :D

Abi ucuz ve sana çok bir maddi zararı olmayan böyle ışığı çift girişli havalı kulaklık, USB kablo, MP3 çalar gibi şeyler satabilirsiniz internet üzerinden hem ticarette ufaktan atılmak iyidir😉

Yeni konular

Geri
Yukarı