Yasa dışı web sitelerine DDoS atmak suç mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O DDoS değildir, olsa olsa DoS'tur. Ayrıca evet, DoS atmak bir suç. Anonimliğine güveniyorsan -bu konuyu açtığına göre güvenmiyorsun- sıkıntı yok. Zaten senin benim gibilerin başlatacağı saldırılar Cloudlfare'da tek bir tuşa basarak engellenebilir.

İnternet üzerinden indirdiğin "anonymous DDoS attacker" gibi not defteriyle(?) yapılmış exe dosyasına çevrilmiş ne olduğu belirsiz şeylerle DDoS attığını düşünmüyorsundur umarım.

Sanırım komut satırını açıp tree yazıyor 😱. Lütfen aileme zarar verme!
Yok öyle değil.

Hocam tam ben yazacaktım sizin mesajınızı gördüm arkadaşın DDoS ne olduğu hakkında bir fikri var mı acaba DDoS ne olduğunu bilen insan suç mu? Diye sormaz zaten, merak edip profilinden eski mesajlarına girip bakayım dedim arkadaşın 15 yaş altı olduğu ve sorduğu sorulardan kolpa olduğu belli oluyor zaten.

Yalandan konu açarken biraz destekli at örneğin profil mesajlarını başkalarına kapatabilirsin, bu bilgisayar GTA 5 kaldırır mı, ismini bilmediğin epin sitesi tarafından dolandırıldım gibi onlarca konusu olan bir kişiye ne kadar itibar edilir DDoS ne olduğu hakkında en ufak bilgin var mı acaba?
Hocam o dediğin sistem kaldırır mı sorusu 2 sene önceden kalma. 2 Sene içerisinde armut toplamadık ya?

CMD İle Yapılabilecek İlginç Şeyler Buradaki ping komudu ile yapmış sanırım. Bir şey olur yarın polis kapanda yatağın altına saklan.
Yok onda sadece ping gönderiyorsun ayrıca onu yapmadım illa kanıt mı lazım?

Hacker bile değil oradan buradan arakladığı mtler ile kendini lamer gibi göstermeye çalışan küçük çocuk. 😃
Kardeşim bak gece yarısından beri uyumadım artık kötülemeyi bıraksanız mı?

O değil de ben zaten hacker olduğumu falan iddia etmedim ki sadece bi tool buldum ondan ddos attım onun bana zararı olabilir mi diye sordum. Büyütmenin alemi ne?

CMD İle Yapılabilecek İlginç Şeyler Buradaki ping komudu ile yapmış sanırım. Bir şey olur yarın polis kapanda yatağın altına saklan.
Oraya 1 sene önce yazmışım ayrıca arada bi o konuyu hortlattım merakımdan.

Ddos atsam Technopatta konu açmak en son aklıma gelirdi. 5 TL'ye panel satan insanlardan farkın yok.
Aslında ben buna benzer bir konuya yazmıştım lakin moderatör arkadaşlar o mesajımla yeni konu açmış.

Arkadaşlar size şunu garanti ederim ki bu konuyu ben açmadım. Benzer bi konuya yazdım moderatörler de o mesajla yeni konu açmış.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Bakın, ben zaten hack yaptığımı falan iddia etmiyorum sadece gönderdiğim ufak ddos'lar başıma bela açar mı diye merak ediyorum hepsi o kadar.

Ayrıca ek olarak şunu da söyleyeyim. Udemy platformunda aldığım siber güvenlik dersindeki bir konuyu yasadışı site üzerinde test etmek istedim hepsi bu. Yani sizin dalga geçtiğiniz şey tamamen benim merakıma yenik düşmem sonucu meydana geldi.

Dostum burada cidden bu konu ile alakalı bişey yapmadım yani cmd ile ping falan atmadım. sıkıntılı yön şu ki kali linux'taki tool'ları test ederken böyle bir soru sorayım dedim hacker olmak gibi bir iddiam yok zaten.

Ayrıca hangi moderatör arkadaş üstteki gereksiz mesajımı silmek yerine yeni konu açtı ve beni bu saate kadar uğraştırdı?

Orada sadece merakımdan sormuştum da bu konuyla bağlantısı ne?

İnternet üzerinden indirdiğin "anonymous DDoS attacker" gibi not defteriyle(?) yapılmış exe dosyasına çevrilmiş ne olduğu belirsiz şeylerle DDoS attığını düşünmüyorsundur umarım.
Ama çok önyargılı yaklaşıyorsunuz bunu cmd'den falan yaptığımı sananlar var. Bakın şöyle açıklıyayım, ben bugün udemy'den bir siber güvenlik temelleri kursuna başladım ve orada bu tarz basit şeyler öğretiliyor ben de yasadışı sitede kali linux işletim sisteminde test ettim bu kadar. İşte böyle olayı anlatınca da kimse cevap yazmıyor.

O tarz değil merak etme.

O kadar meseleyi uzun uzun anlattım dedim ki siber güvenlik kursunda bu konuyu gördüm ve merakımdan bu konuyu yasal olmayan sitelerde test etmek istedim tüm olay bu.

Son düzenleme:
Yok öyle değil.

Hocam o dediğin sistem kaldırır mı sorusu 2 sene önceden kalma. 2 Sene içerisinde armut toplamadık ya?

O değil de ben zaten hacker olduğumu falan iddia etmedim ki sadece bi tool buldum ondan ddos attım onun bana zararı olabilir mi diye sordum. Büyütmenin alemi ne?

Aslında ben buna benzer bir konuya yazmıştım lakin moderatör arkadaşlar o mesajımla yeni konu açmış.

Yok öyle değil.

Arkadaşlar size şunu garanti ederim ki bu konuyu ben açmadım. Benzer bi konuya yazdım moderatörler de o mesajla yeni konu açmış.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Bakın, ben zaten hack yaptığımı falan iddia etmiyorum sadece gönderdiğim ufak ddos'lar başıma bela açar mı diye merak ediyorum hepsi o kadar.

Ayrıca ek olarak şunu da söyleyeyim. Udemy platformunda aldığım siber güvenlik dersindeki bir konuyu yasadışı site üzerinde test etmek istedim hepsi bu. Yani sizin dalga geçtiğiniz şey tamamen benim merakıma yenik düşmem sonucu meydana geldi.

Dostum burada cidden bu konu ile alakalı bişey yapmadım yani cmd ile ping falan atmadım. sıkıntılı yön şu ki kali linux'taki tool'ları test ederken böyle bir soru sorayım dedim hacker olmak gibi bir iddiam yok zaten.

Ayrıca hangi moderatör arkadaş üstteki gereksiz mesajımı silmek yerine yeni konu açtı ve beni bu saate kadar uğraştırdı?

Orada sadece merakımdan sormuştum da bu konuyla bağlantısı ne?

Ama çok önyargılı yaklaşıyorsunuz bunu cmd'den falan yaptığımı sananlar var. Bakın şöyle açıklıyayım, ben bugün udemy'den bir siber güvenlik temelleri kursuna başladım ve orada bu tarz basit şeyler öğretiliyor ben de yasadışı sitede kali linux işletim sisteminde test ettim bu kadar. İşte böyle olayı anlatınca da kimse cevap yazmıyor.

O tarz değil merak etme.
Git repoda bir sürü script var. Benim dediğim gibi kendi bilgisayarindan çıkardığın saldirilar etkili olmaz.

Kardeşim bu panik ne? Tamam insanlar burada sana yardımcı olmaya çalışıyor da sende bir sakin ol. Sakinleş olayı da büyüterek kendi psikolojine de zarar veriyorsun emin ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı