Yaşadığım olay, sizce kim haklı?

ahmetyavuz3

Yoctopat
Merhaba, başımdan geçen bir olayı anlatacağım sizce kim haklı?

Sevgilim ile ben bir parkta normal bir şekilde yatıyorduk (Park Dediğim Küçük çocuk Parkları Değil aşırı Fazla çim olan neredeyse çarşı kadar büyük olan bir park) 2 tane güvenlik görevlisi geldi bizi nazikçe uyarmak yerine siz ne yapıyorsunuz burada aile var görmüyor musunuz diye atarlanmaya başladı, ben oldukça sakindim Etrafta aile de yoktu bu arada Adama Aile nerede diye sordum adam eliyle boş çimleri gösterdi, hani aile çimleri gösteriyosun dedim beni elimden zorla tuttu kaldırıp çok uzaktaki net göremediğim aileyi gösterdi adamın elini üstümden çektim ben onları zor görüyorum onlar nasıl bizi görecek aile olsa ne olacak açık sacık bir şey yapmıyoruz yatıyoruz burada dedim adam aile var ne olacak ne demek diye atarlanmaya basladı, ben hep sakin kaldım adamlarda yaşlı başlı adamdı kaza çıkmasın diye sustum pek bir şey demedim adamlar fazla boş yapmaya başlayınca kalktık bende istemem parkta buluşmak, fakat müsait bir yerimiz yok 6 7 aydır görüşemiyoruz 1 ay sonra ise 1 yıl daha görüşemeyeceğiz

Adamların canı sıkılmış, sonra size sataşmış işte. Gerçi polis gelirse yine adamına denk gelirsen o da aynı muameleyi yapardı.

Sonuçta, siz haklısınız.

Geri
Yukarı