Yaşadığınız ilçe ve internet memnuniyetiniz

Nevşehir/Merkez
TürkNet
Hız: En yüksek 13 mbps gördüm, modem değiştirirsem Vdsl geçebileceğim
Ping: 70-100
Memnuniyet: 5/10 vdsl i iyi alırsam 8'e kadar çıkar
Ücret: 85 TL

Turksati bir mahalle ile kaçırıyorum şansa bak bana vermediler bende Adana 😀.

Adana/merkez
Turknet
75 Mbps downnload 5 Mbps upload
Memnuniyet 6/10
Fiyat 95

Fiyattan dolayı 6 puan. Ayrıca bıktım artık dandik altyapilardan, 300 500 Mbps almak istiyorum. Malumunuz Türkiye şartlarında iyi sayılır ama bence kullandığım internet iyi değil.
Hocam Türksat çok kaliteli altyapısı var. Bir sorun çıkınca yarım saate yapıyorlar. Bu fiyatın içinde televizyonda var.

Ankara Altındağ
Superonline 25 mbps
Memnuniyet 10/10
Fiyat 75
Yeni Tahüt verdim bir yıl daha fiyat aynı fakat kaç yıldır kullanıyorum internet hız testlerinde 40 mbps yi görüyorum. Ayrıca upload paketim yok ama upload 5-10 arası gidip geliyor. Özellikle sabah ekran saatlerde uçuyor.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki internet kalitesi bölge bölge değişebiliyor, farklı olabiliyor. Herhangi bir ISS bir bölgede mükemmel bir hizmet verirken bir başka bölgede berbat olabiliyor. Yaşadığım ilçeye yeni taşındığım ve çok fazla insan tanımadığım için "Hasan amca internetinden memnun musun" diye soramıyorum :) Google'de İstanbul Sancaktepe bölgesi internet tavsiyesi dahi yazdım bir sonuç bulamadım :) tam olarak hangi ilçede, hangi ISS'de hangi pakette bulunduğumuzu ve memnuniyetimizi yazıyoruz.
Örnek:
İstanbul/ sancaktepe.
Türk Telekom.
Paket: HiperNet 24 Mbps.
Download 22 Mbps, upload 3 Mbps.
Memnuniyet: 8/10.
Fiyat: 95 TL.
Ankara/Keçiören
24 Mbps FİBER
Memnuniyet 9/10
Günlük abartısız 50 GB dosya indiriyorum hala yavaslamiyor namussuz 😂
Fiyat:75