Yaşadığınız paranormal olaylar

Apartmanımızda uzun zamandır altyapı yoktu. Rüyamda altyapının geldiğini görmüştüm ve ertesi gün apartman görevlisi altyapının geleceğini onaylayıp onaylamadığımı sordu ve 2 hafta sonra altyapı geldi. Bunu Avrupa'da birine anlatsak büyük ihtimal dalga geçer bizimle. Adamlar için internet altyapısı bir lüks değil bir ihtiyaç. Ama burada maalesef o kadar lüks ki rüyalarımızda tahmin edip müneccimliğe başladık.
Rüyamda ben de istediğim şeylerin hep bime geldiğini falan görüyorum uygun fiyatlı olarak.

Yaşadığınızı düşündüğünüz paranormal şeyler aslında bug-glitch falan olabilir. Mesela uyku felci resmen beyin ile vücudun buga girmesi sonucu olan bir hatadan ibaret.

Rüyamda annemi öldürüyordum, uyandığımda odada bıçak vardı.

5 saniye sonra, yatmadan önce montumun dikişini yırtmak için kullandığımı hatırladım. :D Biraz korktuğum söylenebilir. :D

Paranormal değil ama 2. paragraf olmasa öyle olacaktı.

İnsan gibi davranan kedi. Her gün okula gitmeden önce bana eşlik eder, zemin katta olduğumuz için balkondan hiç ayrılmazdı. Hiç susmadan sesler çıkarırdı. Bir süre sonra yok oldu ve bir daha göremedik.

Kedi üc harfli olmasın.
Paranormal olaylara inanmadığım için yaşamıyorum, inansaydım paranormal sayılacak çok şey yaşadım.

Mesela neler.
Bende kendi yaşadığımı anlatayım o zamanlar 7 yaşındaydım gece bilgisayar oynuyordum annemde mutfakta oturuyordu babamda gelip gecenin bu saatinde niye oyun oynuyorsun diye gelip azarlayacak diye tırsıyorum neyse yan odaya yani annemlerin yatak odasına bakınca tanımadığım bir adamın bana gözlerini dikip kaşlarını çatmış bakarken gördüm hemen gözlerimi kapatıp çığlık attım annem geldi evdekiler uyandı her yere baktık evde hiçbir pencere ve kapı açık değildi evde biriside yoktu o gördüğüm neydi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Uyku felci geçirirken gözümü açtım boynumu hareket ettiremiyordum sonra boynumu oynattım cıt dedi sabah boynum tutulmuştu o an üstümde sanki kara bir şey gördüm emin değilim,
Karanlık bir yer bir eldiven atmıştım attığım anda ışık parlaması oldu bir anda gözüm kamaştı bizim çatımız olur o karanlık yer ( yakın bir zamanda yaşadım).
Aynı yerden yani çatıdan bazen ses duyuyorum yatarken.
Bir ara köye gidecektik kamyonla bizim olan arsadan kurumuş ağacları kesip kışlık olarak yakacaktık önceki gün aynı ormanı gördüm (rüyamda) etrafım boştu ve bir yılan geçti 2 ağac arasından aynısını ertesi gün yaşadım tek fark yanımda işciler annem babam ve kamyon vardı.

Geri
Yukarı