Yaşadığınız paranormal olaylar

Rüyadan uyanmaya çalıştığımda, hep başka bir rüyanın içerisine giriyordum. Her göz kırpmamda ortam olarak yatağımda lakin gerçeklik olarak rüyalarda buluyordum kendimi.

Kuzenimin arkadaşı anlatmıştı. Ailecek toplanmışlar salonda oturuyorlarmış, bir anda mutfaktan bardak kırılma sesleri falan gelmiş ama mutfakta kimse yok. Sonra uyumaya çalışınca ışıklar kesiliyor. Tekrar uyanıp sabaha kadar dua okuyorlar. 3 gün sonra aynı olay tekrardan gerçekleşmiş.

Başka konu vardı oraya yazmıştım ama buna farklı bir şey yazacağım.

Bir gün tuvaletten çıktım. Kapıyı sonra ışığı kapattım. Evde kimse yoktu. Işığı kapatınca banyonun ışığını açtım lakin arada 2 saniyelik bir karanlık oldu. Yani tuvaletinkini kapattım ev kapkaranlık diğer odaların da ışığı kapalı sonra hemen banyonunkini açtım. Bu aradaki 2 saniyede ne oldu yazayım.

Kırmızımsı bir renkte karanlığın içinde ama kırmızı + kızıl karışımı bir siluet gördüm insana benziyordu. Biraz eğilmiş kafasını bana yaklaştırmıştı. Göz göze geldik o 2 saniyelik karanlıkta. Evde kimse yok. Çocukluk travmalarımdan biridir uzun müddet yalnız kalamamıştım o günden sonra şimdi yeni yeni alışıyorum. Hatta annem sanmıştım ilkten korkmadım. Işığı açınca jeton düştü karnım çekilmişti.

Uyurken parmağımı bir şey çekti 2 hafta öğle vakti hariç uyuyamadım. TV'den de arada siyah bir şeyler geçiyor hayırlısı. Ama çok takmıyorum artık bunları. Evet varlar fakat ne hissedebiliyoruz, ne de görebiliyoruz.

Son düzenleme:
Bu saatte bu konuya bakarak hata etmişim. Benim başıma gelen ise gece uyandığımda ışığı açmıştım. Ampul patlamış. Tam o gün o gece ampul patlayacak zamanı buldu.

Bir gün foruma girdiğimde benim yazmadığım bir mesaj yazılmıştı😱
Belki bir arkadaşının cihazından Technopat’a girmişsindir. O giriş yapınca 100 mesaj filan yazıp daha sonra çifte hesaptan kapatılıyor. İlk bu olayı yaşadığımda şu oldu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı