Yaşadığınız paranormal olaylar

Gece yarısı uyurken bi' anda gözlerimi açtığımda gördüğüm her şey hareket eden kodlar gibiydi. Sanırım çok fazla Matrix izlemekten oluyor bunlar...

Ürpertici.

Karabasan, uyku felci dediğimiz olayı yaşadım.
Gözlerim açık, vücudumu hareket ettiremedim. Bilincim kapalıydı galiba.
Bir şekilde hatırlıyorum. Ben de anlamadım.

Bunun nedeni cinler değil bedenin huzursuz olduğu için gece beyine gidensinualer bozuluyor ve beyin açılıyor ama sinyaller vücüda daha gitmedi o yüzden biliç var vğcüt yok bunu kasası açık monitörü kapalı bilgisayara benzetmebiliriz.

Süleyman abim? Öldürdüğün adamların ruhu evini basmış olmasın?

İşte bu korkunç.

Konuyu atar misin?

Geceydi. Bilgisayardan kalktım, yatağa uzandım. Sonra uyumaya çalışırken bir yürüme sesi geliyordu diğer odadan. Fakat diğer odada kardeşim vardı. Kardeşim su içmeye falan gidiyordur diye umursamadım. Fakat tam diğer odadan değil, sanki duvarın arasında biri yürüyormuş gibi bir tıkırtı geliyordu. Yine umursamadım. Bir süre sonra sanki hemen ayaklarımın ucunda biri varmış gibi aşırı yakından yürüme sesi gelmeye başladı. Bu sefer biraz korktum ama hala kardeşimin yürüdüğünü falan düşünüyordum. Sonra kapıdan içeriye biri girdi gibi bir ses geldi ve koşarak sanki benim üstüme biri çıkmış gibi bir koşma sesi geldi. Bu sefer çok kortum. Hemen baktım, yan odaya kardeşim uyuyordu. Annem, babam uyuyordu tabii. Çok korktum. Hiçbir şey olmamış gibi odama geri gittim ve uyudum.

Sabah okula gidiyordum okula vardığımda hiç tanımadığım bir grup bana ismimle selam vermişti belki paranormal olmayabilir ama çok garipti gerçekten ilk kez görmüştüm onları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…