Yaşadığınız paranormal olaylar

Uyumak için yatağıma gitmiştim, yorgan kıpırdıyordu. Ciddiyim, yorganı kaldırdım ve kulağım çınladı. Yatağa yatınca çınlama gitti ve hıhhhh diye bir ses duydum. Ondan sonra hiçbir şey hatırlamıyordum. Yalan söylemiyorum, cidden bu olayı geçen ay yaşadım. Hâlâ düşününce tırsıyorum...

Konuyu atar misin?

Geceydi. Bilgisayardan kalktım, yatağa uzandım. Sonra uyumaya çalışırken bir yürüme sesi geliyordu diğer odadan. Fakat diğer odada kardeşim vardı. Kardeşim su içmeye falan gidiyordur diye umursamadım. Fakat tam diğer odadan değil, sanki duvarın arasında biri yürüyormuş gibi bir tıkırtı geliyordu. Yine umursamadım. Bir süre sonra sanki hemen ayaklarımın ucunda biri varmış gibi aşırı yakından yürüme sesi gelmeye başladı. Bu sefer biraz korktum ama hala kardeşimin yürüdüğünü falan düşünüyordum. Sonra kapıdan içeriye biri girdi gibi bir ses geldi ve koşarak sanki benim üstüme biri çıkmış gibi bir koşma sesi geldi. Bu sefer çok kortum. Hemen baktım, yan odaya kardeşim uyuyordu. Annem, babam uyuyordu tabii. Çok korktum. Hiçbir şey olmamış gibi odama geri gittim ve uyudum.

Çok korkunç.

Macera Parkında ki teleferikten düşmüştüm. Düştüğümde canım acımamıştı ama ayağa kalktıktan 5-10 saniye sonra o düşme hissini hissettim.

Geceydi. Bilgisayardan kalktım, yatağa uzandım. Sonra uyumaya çalışırken bir yürüme sesi geliyordu diğer odadan. Fakat diğer odada kardeşim vardı. Kardeşim su içmeye falan gidiyordur diye umursamadım. Fakat tam diğer odadan değil, sanki duvarın arasında biri yürüyormuş gibi bir tıkırtı geliyordu. Yine umursamadım. Bir süre sonra sanki hemen ayaklarımın ucunda biri varmış gibi aşırı yakından yürüme sesi gelmeye başladı. Bu sefer biraz korktum ama hala kardeşimin yürüdüğünü falan düşünüyordum. Sonra kapıdan içeriye biri girdi gibi bir ses geldi ve koşarak sanki benim üstüme biri çıkmış gibi bir koşma sesi geldi. Bu sefer çok kortum. Hemen baktım, yan odaya kardeşim uyuyordu. Annem, babam uyuyordu tabii. Çok korktum. Hiçbir şey olmamış gibi odama geri gittim ve uyudum.
Ben bile tırstım. Senin o zamanki halinde olmak istemezdim.

Apartmanın karşısında lise var. Kampüsü büyük sayılır, ağaçlı falan. Camdan bakıyordum öylesine ve yeşil bir ışık gözüme çarptı. Ve parlaklığı sürekli değişiyor gibiydi. Uzun süre baktım bi 10 dk falan. Kafamda da ilginç teoriler ne lan bu diye. Sonra Martı (scooter) olabileceği kafama dank etti. Işığın değişmesinin sebebi de rüzgardan önüne çalıların geçmesiydi herhalde.

Hayatımda bir kere uyur gezer oldum onda da hep korktuğum şey oldu anlatayım. O gün jump-scare video izlemiştim etkisindeydim gece 1 de uyumustum salona çıkmışım evin ortası yani bir an böyle uyanır gibi oldum olur ya gözün hafiften açılır da geri uyursun he ondan oldu jump-Scar'e gözümde canlandı bağırarak vurmaya çalıştım sonrası yok annemgil sabah beni salonda uyurken görmüşler hepsi doğrudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı