Yaşadığınız paranormal olaylar

Gece yarısı uyurken bi' anda gözlerimi açtığımda gördüğüm her şey hareket eden kodlar gibiydi. Sanırım çok fazla Matrix izlemekten oluyor bunlar...

Küçükken sokakta top oynuyordum. Saat geceydi, kaç olduğunu hatırlamıyorum.
Tam sağ köşede bir tane apartman kapısı var. Top oynarken gözüm birden oraya kaçtı. Beyaz, mini etekli bir kız. İlk bana baktı sonra kapıya doğru yöneldi ve içeri girdi. İşin garibi o içeri girerken apartman merdivenlerinin ışığı yanmamıştı. Normalde yanması gerekiyordu. Bende oraya doğru tam yöneliyordum 3-4 kadın geldi. Ellerinde gofret dolusu kartonlarla. Yardım etmemiz istedi bizde kabul ettik. Şansa da kadınlar o apartmanda oturuyormuş. İçeri girdik girmeye de, işin garibi apartmanda kimseler yok. Olsa bile herkes uyuyormuş. Hiçbir evin ışığı yanmıyordu çünkü. Yani kapıyı açacak kimseler yok. O beyaz kız nasıl girdi hala anlamış değilim.
Olayı az buz hatırlıyorum, yanlış hatırladığım yerler elbet vardır ancak tahminimce doğru anlattım.

Ürpertici.

Karabasan, uyku felci dediğimiz olayı yaşadım.
Gözlerim açık, vücudumu hareket ettiremedim. Bilincim kapalıydı galiba.
Bir şekilde hatırlıyorum. Ben de anlamadım.

Bunun nedeni cinler değil bedenin huzursuz olduğu için gece beyine gidensinualer bozuluyor ve beyin açılıyor ama sinyaller vücüda daha gitmedi o yüzden biliç var vğcüt yok bunu kasası açık monitörü kapalı bilgisayara benzetmebiliriz.

Bir gece düşünün. Her yer karanlık. Bir anda uyanıyorum. Saatin kaç olduğu ise meçhul. Evden gelen ayak sesleri yanında konuşma ve tıkırtı sesleri... Ne konuştukları kim ile konuştuklarını veya hangi dil konuştuklarını anlamadığım sesler. Mutfaktan gelen hafif tencere sesi. Evden gelen parkelerde tıkırtı sesi ve hafif koşma sesleri... Ürkütücü bir geceydi. Sırf bunun için açtığım bir konu bile var.
Süleyman abim? Öldürdüğün adamların ruhu evini basmış olmasın?

Küçükken sokakta top oynuyordum. Saat geceydi, kaç olduğunu hatırlamıyorum.
Tam sağ köşede bir tane apartman kapısı var. Top oynarken gözüm birden oraya kaçtı. Beyaz, mini etekli bir kız. İlk bana baktı sonra kapıya doğru yöneldi ve içeri girdi. İşin garibi o içeri girerken apartman merdivenlerinin ışığı yanmamıştı. Normalde yanması gerekiyordu. Bende oraya doğru tam yöneliyordum 3-4 kadın geldi. Ellerinde gofret dolusu kartonlarla. Yardım etmemiz istedi bizde kabul ettik. Şansa da kadınlar o apartmanda oturuyormuş. İçeri girdik girmeye de, işin garibi apartmanda kimseler yok. Olsa bile herkes uyuyormuş. Hiçbir evin ışığı yanmıyordu çünkü. Yani kapıyı açacak kimseler yok. O beyaz kız nasıl girdi hala anlamış değilim.
Olayı az buz hatırlıyorum, yanlış hatırladığım yerler elbet vardır ancak tahminimce doğru anlattım.

İşte bu korkunç.
Bir gece düşünün. Her yer karanlık. Bir anda uyanıyorum. Saatin kaç olduğu ise meçhul. Evden gelen ayak sesleri yanında konuşma ve tıkırtı sesleri... Ne konuştukları kim ile konuştuklarını veya hangi dil konuştuklarını anlamadığım sesler. Mutfaktan gelen hafif tencere sesi. Evden gelen parkelerde tıkırtı sesi ve hafif koşma sesleri... Ürkütücü bir geceydi. Sırf bunun için açtığım bir konu bile var.

Konuyu atar misin?

Geceydi. Bilgisayardan kalktım, yatağa uzandım. Sonra uyumaya çalışırken bir yürüme sesi geliyordu diğer odadan. Fakat diğer odada kardeşim vardı. Kardeşim su içmeye falan gidiyordur diye umursamadım. Fakat tam diğer odadan değil, sanki duvarın arasında biri yürüyormuş gibi bir tıkırtı geliyordu. Yine umursamadım. Bir süre sonra sanki hemen ayaklarımın ucunda biri varmış gibi aşırı yakından yürüme sesi gelmeye başladı. Bu sefer biraz korktum ama hala kardeşimin yürüdüğünü falan düşünüyordum. Sonra kapıdan içeriye biri girdi gibi bir ses geldi ve koşarak sanki benim üstüme biri çıkmış gibi bir koşma sesi geldi. Bu sefer çok kortum. Hemen baktım, yan odaya kardeşim uyuyordu. Annem, babam uyuyordu tabii. Çok korktum. Hiçbir şey olmamış gibi odama geri gittim ve uyudum.

Sabah okula gidiyordum okula vardığımda hiç tanımadığım bir grup bana ismimle selam vermişti belki paranormal olmayabilir ama çok garipti gerçekten ilk kez görmüştüm onları.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı