Yaşadığınız rastgele anılar nelerdir?

İki bilgisayarım vardı. Bir tanesi abimindi (performansı düşüktü) ve bana vermişti, birisi de kendiminki (onunda aynı şekilde). Dışarı götürmüştüm onları, sonra küçük olanınını büyük olanla sıkıştırdım ve evde kendi bilgisayarımda ekranında çizgiler ve delikler çıkmış şekilde gördüm.

Üçgen kafalı bir çocuk vardı hep dalga geçerdik. Bir gün kızdırmak için peşinden gittik ara sokağa kadar çekti bizi. 5 arkadaşız. Ben duvar kenarındayım arkamı duvara vermiştim diğerleri ortada. Çocuğun amcası arkamızdan bir geldi elinde sopayla. Anamm. Bizim arkadaşa bir vurdu sopa kırıldı. Önce 4 kişi bizimkine güldük sopa kırılınca sonra anladık iş ciddi dayak yiyeceğiz. Kaçmaya çalıştık. Benim o an refleksler çalışmadı olduğum yerde dondum. Duvar kenarında olduğum için adam beni farkemedi tam. Bizimkilere vurmaya başladı. En son bu üçgen kafalı amca çocuk arkanda diye beni işaret etti. Amcası bana vurmaya çalıştı elinin altından kaçtım koşmaya başladım. Aşa mahalleye kadar durmadan koştum. Arkadaşı gördüm sana vurdu mu diye konuşurken bizim diğer çocuğun peşinden koşa koşa gidiyordu yan taraftan bizim çocuğun ayağında terlik kalmamış çıkmış çıplak ayak koşuyordu. Her hatırladığımda kahkaha atarım o sahneye.

Üçgen kafalı bir çocuk vardı hep dalga geçerdik. Bir gün kızdırmak için peşinden gittik ara sokağa kadar çekti bizi. 5 arkadaşız. Ben duvar kenarındayım arkamı duvara vermiştim diğerleri ortada. Çocuğun amcası arkamızdan bir geldi elinde sopayla. Anamm. Bizim arkadaşa bir vurdu sopa kırıldı. Önce 4 kişi bizimkine güldük sopa kırılınca sonra anladık iş ciddi dayak yiyeceğiz. Kaçmaya çalıştık. Benim o an refleksler çalışmadı olduğum yerde dondum. Duvar kenarında olduğum için adam beni farkemedi tam. Bizimkilere vurmaya başladı. En son bu üçgen kafalı amca çocuk arkanda diye beni işaret etti. Amcası bana vurmaya çalıştı elinin altından kaçtım koşmaya başladım. O zaman.

İyi sizi görmemiş 😁

Üçgen kafalı bir çocuk vardı hep dalga geçerdik. Bir gün kızdırmak için peşinden gittik ara sokağa kadar çekti bizi. 5 arkadaşız. Ben duvar kenarındayım arkamı duvara vermiştim diğerleri ortada. Çocuğun amcası arkamızdan bir geldi elinde sopayla. Anamm. Bizim arkadaşa bir vurdu sopa kırıldı. Önce 4 kişi bizimkine güldük sopa kırılınca sonra anladık iş ciddi dayak yiyeceğiz. Kaçmaya çalıştık. Benim o an refleksler çalışmadı olduğum yerde dondum. Duvar kenarında olduğum için adam beni farkemedi tam. Bizimkilere vurmaya başladı. En son bu üçgen kafalı amca çocuk arkanda diye beni işaret etti. Amcası bana vurmaya çalıştı elinin altından kaçtım koşmaya başladım. Aşa mahalleye kadar durmadan koştum. Arkadaşı gördüm sana vurdu mu diye konuşurken bizim diğer çocuğun peşinden koşa koşa gidiyordu yan taraftan bizim çocuğun ayağında terlik kalmamış çıkmış çıplak ayak koşuyordu. Her hatırladığımda kahkaha atarım o sahneye.
Çocuk buysa
1698259175496.png

Dua et ışın tabancası ile karşınıza çıkmamış.

Geri
Yukarı