Okulda yaşadığınız değişik anılar

ZesuN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet sorumuz başlıkta. Okulda heyecan verici bulduğunuz değişik gelen anılar var mı? Ben başlıyorum. Ortaokuldayken kalorifer borusu patlatmıştım.

Evet sorumuz başlıkta. Okulda heyecan verici bulduğunuz değişik gelen anılar var mı? Ben başlıyorum. Ortaokuldayken kalorifer borusu patlatmıştım.
Arkadaşım gözüme yumruk attı, gözüm şişti ve morardı. Rehber hocası aynen şunu dedi;
-İkinizede tutanak imzalatacağım özür dilemezseniz. (Benim suçum hiç yoktu bu arada bu nedenle tuhaf.)

Son düzenleme:
Okulda hiç anım olmadığını öğrenmiş oldum.

Hep kötü anılarım var hiç güldüğümü hatırlamıyorum.

Dün son derste herkes bezmiş, uyku modundaydı. Ben de bakınıyordum işte. Önümdeki arkadaşım arkasına dönüp elini uzattı çarpıştıralım diye. Ben de usulca karşılık verdim. Öyle bir ses çıktı ki, sonik patlama etkisi yarattı bildiğiniz sınıfta. Çıkan sesi beklemediğim için ben bile tırstım. Millet uyandı birden.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibiydi.

Arkadaşım ilkokulda kilomla acayip dalga geçiyordu. Şuan pek takmam bunları ama o zamanlar takardım. "Ayı Ömer, Patates Ömer" diyip dalga geçerdi ve kaçardı. Bir gün kaçayım derken sıranın arasına sıkıştı. Kurtulmaya çalışırken gözünün altına son gücümle yumruk attım. Ciddi ciddi çocuğun gözünün altı morardı. 1 hafta öyle kaldı. Benim velim ve o çocuğun velisi geldi. Annem o çocuğun velisine benim adıma özür diledi. Çocuğun annesi "Bir şey olmaz, çocuktur" dedi nazik bir sesle. Annem bile böyle bir tepki vermiyordu kadın tatlı bir tepki verdi. Sonra hoca dedi "Özür dileyin birbirinizden hadi çocuklar." Özür diledik ve olay orada kapandı bitti gitti. Sonra ortaokulda o çocukla aynı sınıfa denk geldim. 1. sınıftan 8. sınıfa kadar aynı sınıftaydım o çocukla.

Arkadaşım ilkokulda kilomla acayip dalga geçiyordu. Şuan pek takmam bunları ama o zamanlar takardım. "Ayı Ömer, Patates Ömer" diyip dalga geçerdi ve kaçardı. Bir gün kaçayım derken sıranın arasına sıkıştı. Kurtulmaya çalışırken gözünün altına son gücümle yumruk attım. Ciddi ciddi çocuğun gözünün altı morardı. 1 hafta öyle kaldı. Benim velim ve o çocuğun velisi geldi. Annem o çocuğun velisine benim adıma özür diledi. Çocuğun annesi "Bir şey olmaz, çocuktur" dedi nazik bir sesle. Annem bile böyle bir tepki vermiyordu kadın tatlı bir tepki verdi. Sonra hoca dedi "Özür dileyin birbirinizden hadi çocuklar." Özür diledik ve olay orada kapandı bitti gitti. Sonra ortaokulda o çocukla aynı sınıfa denk geldim. 1. sınıftan 8. sınıfa kadar aynı sınıftaydım o çocukla.
Benim gözümü morartan siz misiniz yoksa (!).

Geri
Yukarı