Yasaklı sitelere kayıt oluşturuldu diye mesaj geldi

Aynen zaten e-Devlet'ten bakınca bir şey yoksa yoktur varsa eve icra dosyası gelir 3 tane dava var oradan biliyorum (kimse gitmediği için hep düşüyor) :)

İcra müdürlüğüne yakınsa bir gitmenizi öneririm eğer ki imkan yoksa e-Devlet'ten bakın bir şey çıkacağını düşünmüyorum.

Şuradan kontrol edin.

Şuradan kontrol edin.

Direkt e-Devlet şifrem yok ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Usta benim kendime ait bir e-Devlet'im yok. Ailemin var. Karakola vs. gitsem bulunur mu?

Ailede çıkmaz bence. PTT yakınsa 5 TL'ye e-Devlet alın. Karakolda çıkar mı bilmiyorum. Gitmekte fayda var. Git durumu anlat. Bana böyle bir mesaj geldi bakabilir miyiz? Mutlaka yardımcı olurlar.

Ailede çıkmaz bence. PTT yakınsa 5 TL'ye e-Devlet alın. Karakolda çıkar mı bilmiyorum. Gitmekte fayda var. Git durumu anlat. Bana böyle bir mesaj geldi bakabilir miyiz? Mutlaka yardımcı olurlar.

Tamamdır karakola gidince bunun için bir dosya falan açılıyorum ve yaş 16 aile çağırırlar mı?

Kanka korkma git bak böyle bir şey var mı (muhtemelen yoktur) aileni aramazlar dava çünkü eğer varsa mahkemeye gidersin.

Tamamdır.

Kanka korkma git bak böyle bir şey var mı (muhtemelen yoktur) aileni aramazlar dava çünkü eğer varsa mahkemeye gidersin.

e-Devlet şifresi için PTT'ye gideceğim değil mi e-Devlet şifresi istiyorum diyeceğim?

Yeni konular

Geri
Yukarı