Yaşama sevincinizi arttıran şeyler

Tüm kusurlarımı bilmelerine rağmen, hala muhteşem olduğumu düşünen annem, kız arkadaşım ve tüm yakın arkadaşlarım.

En mutlu ve en üzgün günümünde yanımda olan insanlar.

Yaşama sevincimi değil, direkt olarak beni ayakta tutan ve yaşatan bunlar. Tek başıma bir hayat seçecek olsam çoktan Türkiye'ye arka kapıdan bakmış olurdum ve şu an yaşadığım hayattan daha iyi bir hayat yaşardım ama bırakıp gidemeyecek o kadar değerli şeyler var ki, anlatılamaz...

Ben büyüdüğüm sokakları görmek istiyorum, Conilerin büyüdüğü sokakları değil.

Zor olmasını bekleyip üzüldüğüm herhangi bir şey kolay olursa o beni mutlu eder. Mesela Türk Telekom arıza bildiriminden sonra 1 hafta içinde değil de 1 gün sonra ekip eve gelince mutlu olmuştum.

Gerçekten aşırı korktum(!), siz bunu yazınca saçma konular açtığınızın gerçeğini değiştirmiyor ve size önerim bir eleştiriye düzgün cevap vermeniz.
R5 1600AF için açtığım konuda sayfa sayfa cevap verdim, en sonunda ne mi oldu? bir kişi bile beni desteklemedi ve konu mesaj gönderimine kapatıldı. Yahu işlemci yüksek ayarlarda FPS Düşüşleri yaşatıyor insanlar bir anlamadı şunu ya.

R5 1600AF için açtığım konuda sayfa sayfa cevap verdim, en sonunda ne mi oldu? bir kişi bile beni desteklemedi ve konu mesaj gönderimine kapatıldı. Yahu işlemci yüksek ayarlarda FPS Düşüşleri yaşatıyor insanlar bir anlamadı şunu ya.
FPS düşüşlerinin sebebi drop olabilir ve o da RAM’den kaynaklanır büyük ihtimal. Oyun testlerinde kasma olmuyor videolarda bunun sebebini açıklayabilir misiniz peki?

FPS düşüşlerinin sebebi drop olabilir ve o da RAM’den kaynaklanır büyük ihtimal. Oyun testlerinde kasma olmuyor videolarda bunun sebebini açıklayabilir misiniz peki?

Birisi çıkıp R5 1600 AF ile Shadow of the Tomb Raider adlı oyunu Ultra ayarlarda 10 dakika oynayıp videosunu yüklesin %0.1 Low FPS 30'lara inmez ise tüm siteden özür dileyip bir daha da bu konuyu açmayacağım. RAM ile alakalı olabilir diyorsunuz ben R5 1600 AF ve R5 2600 karşılaştırması izliyordum yani madem sorum RAM'de neden R5 2600 için sorun yaşatmadı?

Geri
Yukarı