Yaşamak için hangi ülkeyi tercih ederdiniz?

Alman'ya hariç olaylardan ötürü

1- Kanada
2- Norveç
3- Avustralya
4- Ukrayna
5- Amerika

Almanya'yı ben de sevmiyorum. İnsanları olsun nazilerin Alman olması olsun bilemiyorum belki çok saçma örnekler verdim ama Almanya'yı hiç sevemiyorum.
Ve her akrabam Almanya da yaşıyor bu neden de Almanya'dan soğutuyor beni
Avustralya'ya gelirsek İngiltere ile bu kadar sıkıfıkı olmalarını hiç sevmiyorum İngiltere'yi de hiç sevmem kraliyet yüzünden hiç sevmiyorum iğrenç bir kraliyet neyse o yerlere hiç gir miyim?
Avustralya da kiralar çok pahalı diye biliyorum ki internete yazınca zaten fiyatları görürsünüz cidden pahalı. Ve ekonomisi de o kadar iyi değil eh işte. Eğitim yönünde iyiler ama sağlık sektörü gerçekten berbatmış ve çok yavaşmış diye biliyorum birkaç video izledim ve öyle anlatıyorlardı.
Ve çok fazla zehirli hayvan var yarın hangi hayvanın seni ısırabileceğini düşündükçe tüylerin diken diken olur benim öyle oluyor.
Ukrayna'yı bilmiyorum yorum yapmam doğru olmaz. ABD'ye de sıcak bakmıyorum bana göre İngiltere'den bir farkı yok.
Kanada'yı tercih ederdim içlerinden en iyisi o şu an ama kötü yönleri de var

Almanya olabilir. Ama oraya da bir kızgınlığım var. Adolf hitler yüzünden. Ama ferah içinde yaşamak istesem ya ABD'ya da Almanya'ya giderim.

Yeni konular

Geri
Yukarı