Yaşından küçük görünmek

Bazısı geç gelişiyor. Ben de 14 yaşındayken senin gibiydim; 1.59'dum, sesim çok inceydi, çocuk gibiydim. 1 yıl sonra 1.72 oldum, sesim ağırlaştı, yüz hatlarım değişti... Şimdi 1.78'im.

Dostum boyun çok da kısa değil aslında süt ve yoğurt ürünlerini tüket basket oyna sağlıklı beslen argivit vitamin var ondan da alabilirsin televizyonda reklamı çıkıyor

Bu biraz genetik açıkçası. Ben 24 yaşındayım ancak yüzüm bebek yüzlü (baby face) olduğundan dolayı küçük gösteriyorum. Özellikle sakal ve bıyıkları sıfıra vurduğum zamanlar beni üniversite sınavına hazırlanan lise son öğrencisi sanan bayağı insan olmuştu 😅

Bu biraz genetik açıkçası. Ben 24 yaşındayım ancak yüzüm bebek yüzlü (baby face) olduğundan dolayı küçük gösteriyorum. Özellikle sakal ve bıyıkları sıfıra vurduğum zamanlar beni üniversite sınavına hazırlanan lise son öğrencisi sanan bayağı insan olmuştu 😅
18'den sonra tahmini kaç cm uzadınız ?

Herkes bana 20lerin sonları diyor, bazıları 30ların başları. 39'um deyince inanmıyorlar. Kasa kaporta iyi yani benim. Ama işte elektronik kısımlarda ve yürüyende sorunlar oluyor tabi :)

Merhaba :)
Güncelleme yapmak istedim boy 160.5

Bazısı geç gelişiyor. Ben de 14 yaşındayken senin gibiydim; 1.59'dum, sesim çok inceydi, çocuk gibiydim. 1 yıl sonra 1.72 oldum, sesim ağırlaştı, yüz hatlarım değişti... Şimdi 1.78'im.
Umarım bende kısa sürede böyle bir gelişim yaşarım yüz hatlarım yavaş yavaş değişiyor zaten 13 yaşına yeni girerkenki videolarımda yüzümün çok küçük olduğu belli oluyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı