Yaşından küçük görünmek

furkan12

Kilopat
Daha fazla  
21 yaşındayım ama 18 arası gösteriyorum, sakal kendime yakıştırmıyorum onunda etkisi var. Sizce bu kötü bir şey mi? İleride faydasını görür müyüm yoksa hep böyle mi devam eder? Toplum arasında biraz tuhaf hissediyorum yaşımı sorduklarında.

Ben de o durumdayım, nadir de olsa tuhaf hissettiğim oluyor ama takmıyorum. Yaşarsak ileride faydasını göreceğimi, göreceğimizi düşünüyorum.

Neden zararı olsun? Nasıl göründüğüne kim ne diyebilir? Hele ki küçük görünüyorsan kendin için de güzel bir şey bence.
Ben de 21 yaşındayım, sakalım varken 30 falan oluyorum ama sakal yokken de 16 falan(tabi sakalım şu an 2 günde baya belli şekilde çıkıyor). Ki sakalsız küçük görünmek çok çok normal. 50 yaşındaki adamların 20'lerde gibi göründüğü oluyor sakal yokken. Orlando Bloom'u düşün örneğin.

Ek hikaye: Benim sakalım 13 yaşındayken çıkmaya başladı, 14 yaşında falan beni büyük sanıyorlardı özellikle kişisel olarak da yaşıma göre fazla olgun olduğum için. Benden bilmemkaç yaş büyük olanlar falan bana abi diyordu. Yaşımı duyunca şok oluyorlardı.

Son: Genenetik olarak genç olmak, genç görünmek iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı