Yaşlı Bireyler İçin WhatsApp Açan Telefon Önerisi

Enes EVREN

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonu anneannem için alacağım. Amaç yurt dışındaki teyzelerimle konuşabilmesini sağlamak. Standart bir dokunmatik telefonu kullanamayacağı için mümkünse tuşlu telefon arıyorum. WhatsApp uygulaması şart değil, kullanımı daha basit bir uygulama varsa o da olur. Önerilerinizi bekliyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Telefonu anneannem için alacağım. Amaç yurt dışındaki teyzelerimle konuşabilmesini sağlamak. Standart bir dokunmatik telefonu kullanamayacağı için mümkünse tuşlu telefon arıyorum. WhatsApp uygulaması şart değil, kullanımı daha basit bir uygulama varsa o da olur. Önerilerinizi bekliyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
J7 prime 5 yıldır evde sıkıntısız gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
J7 prime 5 yıldır evde sıkıntısız gidiyor.
Hocam sağlamlık ve uzun ömürden çok bana kullanımı yaşlılar için en kolay telefon lağzım. Biraz araştırdım tuşlu telefonlarda whatsapp konuşması yapılabilen telefonları. Alcatel 3088 4G modelli telefon tam aradığım telefondu aslında ama vergi yüzünden telefon Türkiye piyasasında satılmıyormuş artık. Bu telefonun benzeri bir telefon arıyorum. Bilginiz varsa yardımınızı rica ediyorum.

Geri
Yukarı