Yatağımdan çıkan böcek

Hocam sen bildigin Pokemon yakalamışsın. Bu Pidgetto olabilir.
Testi geçmiş o zaman. Sırada eğtimek var. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Millete Pikaçu, Sıkörtıl, Baltazar; bize kuş. Sonra niye ülkede Pokemon yetiştiricisi kalmadı? 😔
Hepsini yakalayıp eğitmeniz gerekiyor yine de. :D

Bu arada, bu böcek ne? Bilen var mı? Konudan saptık bayağı. Vikipedi bağlantısını bulsak, detaylıca akrabalarını bulsak iyi olacak. :)

Arkadaşlar dün sabah carsaflari yikayip değiştirmiştim. Yatağa sermeden önce güzelce çırptım katladım battaniyeyi de katlayıp yatağın üstüne koydum gece battaniyeye sarılıp uyudum bu sabah battaniyeden bııırrr diye kesik kesik ses geliyordu korktum balkonda battaniyeyi bir açtım. İsaret parmaği boyu ve kalinlığında bu çıktı sorum şu bunun türü nedir? Isırmışsa herhangibir şey olur mu? Acayip huylandım. Call of Duty World War'daki alev silahıyla odayı yakasım var. 😩

Hocam siz yaşadığınıza şükredin ben böceği görsem korkudan kalp krizi geçirirdim herhalde.😂

Zamanında bizim apartmanı kanatlı hamam böcekleri basmıştı. Sebebi ise yaşadıkları yuvayı apartmandakiler yanlışlıkla kırmış. Tekrar görürsen ilaçlatın evin hatta apartmanın her yerini. Tabii kaçıncı katta oturuyorsunuz, apartmanın bahçesi nasıl v.s bilmediğim için detaylı bir tavsiyede bulunamam.

Hepsini yakalayıp eğitmeniz gerekiyor yine de. :D

Bu arada, bu böcek ne? Bilen var mı? Konudan saptık bayağı. Vikipedi bağlantısını bulsak, detaylıca akrabalarını bulsak iyi olacak. :)
Hocam ilk sesten farkettim. Sabah kalkinca battaniyeyi kafamın altına yastığı yükseltsin diye koydum. Sonra sesi duydum midem gurulduyo falan sandım yok midem değilmiş çıkardığı sesi videoya çektim ama nasil atacağımı bilmiyorum 😅

Sen gene merhamet edip pastırma yapmamışsın. Ben salonda hamam böceği görmüştüm üstüne salondaki kanepeyi sürdüm altında kaldı ezildi kafası dışarıda kaldığı için ezilmemişti gövdesi ezilmişti. Kanepe dışında kalan kafasına da makasın ucunu fırlattım ezildi gitti kafası da.

Zamanında bizim apartmanı kanatlı hamam böcekleri basmıştı. Sebebi ise yaşadıkları yuvayı apartmandakiler yanlışlıkla kırmış. Tekrar görürsen ilaçlatın evin hatta apartmanın her yerini. Tabii kaçıncı katta oturuyorsunuz, apartmanın bahçesi nasıl v.s bilmediğim için detaylı bir tavsiyede bulunamam.
3. katta oturuyorum, oda apartmanın bahçesine bakıyor. Bahçede nar, ıhlamur ve yemiş ağacı var.
Sen gene merhamet edip pastırma yapmamışsın. Ben salonda hamam böceği görmüştüm üstüne salondaki kanepeyi sürdüm altında kaldı ezildi kafası dışarıda kaldığı için ezilmemişti gövdesi ezilmişti. Kanepe dışında kalan kafasına da makasın ucunu fırlattım ezildi gitti kafası da.
Ezilmiş halde görsem çok çok büyük ihtimal sokakta yatardım eve dönmezdim. O cesedi kaldıracak birini bulana kadar homeless takılirdim😅

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı