Yatak Odasında Modem Bulundurmak Sağlığa Zararlı mı?

Purgatory

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar odamda 2 yıldır Wi-Fi modem var, yatağımın tam yanındaki komidinin üstünde başıma 50 CM mesafede. Her gece tuşundan kapatırdım ancak fişini çekmezdim 2 sene sonra kafama dank etti zararlı olabileceği. Çünkü evdeyken genelde yatağımda uzanırım. Sizce yerini değiştirmeli miyim yakın olması zararlı olur mu? Ayrıca fişini çekmeme gerek var mı yoksa tuşundan kapatmam elektromanyetik dalgaları kesmeye yeter mi?

Wi-Fi sinyallerinin doğrudan bir zararı olduğunu kanıtlan bir yazı şimdiye kadar görmedim ki açıkçası böyle cihazların zararlı olduğuna inansam da zararının büyük olduğuna inanmıyorum. Siz onu kapatıp evde internet kullanmasanız bile üst komşunuz karşı apartman elbet kullanacak ve o Wi-Fi sinyalleri elbet sizi bulacak. Aynı şekilde baz istasyonu bu derken kaçış yok bence çok da takmamak lazım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok yakın olmamasında fayda var. Uyku sorunu yaptığını duymuştum, elektronik cihaz barındıran yerlerde uyumak sağlıklı değil. :)

Son düzenleme:
Yanlış anlamayın sözüm size değil yazara "yohh a.." Gece gelip bizi evden de kaçırıyor muymuş ?

Kaynak: Gözüm. 😏

Sakın şahsi algılamayın size kötü bir şey söylemek istemedim. Maksadım bu bilginin "onedio" gibi bir sitede olmasını eleştirmek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı