Yatak üstü laptop sehpası önerisi

161553

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, uzun süre sandalyede oturunca sırtım ağrıyor. O yüzden yatakta kullanabileceğim bir laptop sehpası arıyorum. Sağlamlık ve kullanım esnasında sarsılmaması önemli. Hepsiburada'ya baktım 500'den fazla çeşit var. Hangisini alacağımı bilemedim. Sizin önerdiğiniz bir model var mı? Şunun gibi bir şey arıyorum.

Screenshot_20220106-225234_Hepsiburada.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu masalardan kullanırken tek bacak hareketimle masanın tek bacağı katlandı ve laptop yere düştü ve ekranı kırıldı. Para verip yaptırmak durumunda kaldım. Bu masaların üstleri çok kaygan.

Ben bu masalardan kullanırken tek bacak hareketimle masanın tek bacağı katlandı ve laptop yere düştü ve ekranı kırıldı. Para verip yaptırmak durumunda kaldım. Bu masaların üstleri çok kaygan.
Kötü olmuş hocam geçmiş olsun. 🙁 Evlerde paspas kaymasın diye altlarına yapıştırılan bant gibi şeyler var masanın yüzeyine onlardan yapıştırabilirim yada olmazsa çift taraflı bant kullanırım o zaman kaymaz diye düşünüyorum.

Kötü olmuş hocam geçmiş olsun. 🙁 evlerde paspas kaymasın diye altlarına yapıştırılan bant gibi şeyler var masanın yüzeyine onlardan yapıştırabilirim ya da olmazsa çift taraflı bant kullanırım o zaman kaymaz diye düşünüyorum.

Kayıp kaymaması ile alakalı değil düşmesi. Yanda gördüğünüz ayaklar menteşe gibi bir şeyle bağlı genelinde. Azıcık yana kaydırırsanız tak diye kapanıyor kendiliğinden. O sebepten düşüp kırıldı.

Kayıp kaymaması ile alakalı değil düşmesi. Yanda gördüğünüz ayaklar menteşe gibi bir şeyle bağlı genelinde. Azıcık yana kaydırırsanız tak diye kapanıyor kendiliğinden. O sebepten düşüp kırıldı.
Şimdi anladım pardon. Bir de şöyle 4 ayaklı modeller var. Aynı olay bunda da olur mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı