Yatay geçiş aldığım dersler sisteme ne zaman geçer?

Bu dönem Sakarya Bilgisayar'a geçtim prosedürün benzer olacağını düşünüyorum.
Öncelikle yatay geçiş işlemlerini tamamladıktan sonra ders seçimi yaptığın hafta bölüm başkanlığı intibak belgelerini öğrenci işlerine iletiyor ve ders seçimi haftası içerisinde sisteme işlenmelerini sağlıyor. Eğer itiraz ettiysen intibağına ilk önce itiraz ettiğin hali sisteme işlenip itirazlar 1-2 hafta içerisinde sonuca bağlanarak direkt sisteme işleniyor.

Not: Kurul karar verecek dediğin kısım ile ilgili hangi derslerinin kabul edileceği kararını veren kurulu kast ediyor ve Sakarya üniversitesi sonuçları açıklamadan intibakları karara bağlamış oluyor burada üniversitenden kaynaklı bir gecikme olabilir.

Bu dönem Sakarya Bilgisayar'a geçtim prosedürün benzer olacağını düşünüyorum.
Öncelikle yatay geçiş işlemlerini tamamladıktan sonra ders seçimi yaptığın hafta bölüm başkanlığı intibak belgelerini öğrenci işlerine iletiyor ve ders seçimi haftası içerisinde sisteme işlenmelerini sağlıyor. Eğer itiraz ettiysen intibağına ilk önce itiraz ettiğin hali sisteme işlenip itirazlar 1-2 hafta içerisinde sonuca bağlanarak direkt sisteme işleniyor.

Not: Kurul karar verecek dediğin kısım ile ilgili hangi derslerinin kabul edileceği kararını veren kurulu kast ediyor ve Sakarya üniversitesi sonuçları açıklamadan intibakları karara bağlamış oluyor burada üniversitenden kaynaklı bir gecikme olabilir.
İtiraz dilekçesi vercektim kabul etmediler direkt kurul karar vercek gerek yok diye almadılar en fazla ne kadar bir gecikme olabilir acaba not ortalaması çok düşük gelir sisteme girmezlerse umarım bu dönem hallolmuş olur.

İtiraz dilekçesi vercektim kabul etmediler direkt kurul karar verecek gerek yok diye almadılar en fazla ne kadar bir gecikme olabilir acaba not ortalaması çok düşük gelir sisteme girmezlerse umarım bu dönem hallolmuş olur.

Yatay geçiş kaydımı yaptıktan yaklaşık 3 hafta sonrasında itiraz süreci dahil tamamlanmıştı benim.
İtiraz dilekçen ile ilgili bölüm sayfanı takip et duyuru yayınlarlar zaten, itiraz dilekçeni gerek yok diye reddetmeleri tuhaf bir durum olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı