Yatay Geçişte Burs Nakil İşlemi Nasıl Yapılmalı?

Poyraz_Karayel

Hectopat
Daha fazla  
Yatay geçiş için ders kayıt yapmadan önce burs nakile başvurdum. En geç 1 ay içerisinde başvuruda bulunulması için yatay geçiş kaydımı yapar yapmaz başvuruda bulundum. Ders kaydım 2 hafta sonra 25 Eylül tarihinde olacak. Transkript yeni sisteme girilmediği için ne olacağını bilmiyorum. Erken başvurdum sanırım. herhangi bir problem olur mu? bilgisi olan arkadaşları bekliyorum

İnternette okuduğuma göre ders kaydından sonra yapılmalı vs yazıyordu. Muafiyetim belli olmadığı için bende bilemedim ama eski okulumla ilişiğim kesildi yeni okulda kaydım gözüküyor.

Tavsiye edilen 1 ay içinde yapılmasıdır. Bu durumda da sende bir sorun olmaz, rahat ol.

Tavsiye edilen 1 ay içinde yapılmasıdır. Bu durumda da sende bir sorun olmaz, rahat ol.

Teşekkür ederim.

şunun için sormuştum aslında, yeni burs sisteminde ortalama 2'nin altında kalınca otomatik kesiliyor.Burs nakil talep işlemi iki hafta içinde belli oluyor ve ders kayıt sistemi daha sonradan olduğundan sistemde transkript görünmeyecek yani ortalamam belli değil. Bu durumda ne olacak, bursum kesilir mi?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Şunun için sormuştum aslında, yeni burs sisteminde ortalama 2'nin altında kalınca otomatik kesiliyor. Burs nakil talep işlemi iki hafta içinde belli oluyor ve ders kayıt sistemi daha sonradan olduğundan sistemde transkript görünmeyecek yani ortalamam belli değil. Bu durumda ne olacak, bursum kesilir mi?

Burs o kadar kolay kesilecek bir şey değil. Ortalaman 2 altındaysa burs yerine kredi alıyorsun yine.

Geri
Yukarı