Yavru british shorthair kedi maması önerisi

BarbarosaTR

Decapat
Daha fazla  
50 günlük british shorthair kedi sahiplenmiş bulunmaktayım.
Sahiplendiğim arkadaşın tavsiyesi üzerine royal canin mother & babycat 2 kg mama sipariş ederek beslemeye başladım.
Bu mamanın 4-5 hafta gideceğini varsayarsak yeni yıl zamları gelmeden bundan sonra devam edeceğim mamayı aramaya başladım.
Benimle aynı durumu yaşayıp hangi mamaya geçtiniz? Memnun kaldınız? N&d marka mamaları çok övdüklerini yaptığım araştırmalar da gördüm.
Sizlerin mama tavsiyesi ne olurdu? Oğluma iyi gelebilecek mama arıyorum fiyatla alakalı problem yok 1 yaşına kadar kendi boğazımdan keser ona en iyi mamayı alırım gerekirse.
Desteklerinizi beklemekteyim.

Benim iki tane british bakan arkadaşim royal canin kullaniyordu sonra ND gecti, ben de ayni şekil ikicmamayi da kullandim şuan ND kullaniyorum

N&D Tahılsız Yaban mersinli ve kuzulu olanı kullanıyorum yıllardır aynı cins kedimde. Mama değişmeden önce çok fazla araştırmıştım, öneririm.

N&D Tahılsız Narlı ve Tavuklu öneririm. Biraz masraflı bir mamadır. Daha geçenlerde aldım. 5 kilosuna 1900 TL verdim.
Evet bu çok dikkatimi çekti şuan 50 günlük olduğunu düşünürsek 80-90 günlükken başlamakta bi problem yok sanırım.
N&D Tahılsız Yaban mersinli ve kuzulu olanı kullanıyorum yıllardır aynı cins kedimde. Mama değişmeden önce çok fazla araştırmıştım, öneririm.
Onu da araştıracağım. Teşekkür ederim.

Benim iki tane british bakan arkadaşim royal canin kullaniyordu sonra ND gecti, ben de ayni şekil ikicmamayi da kullandim şuan ND kullaniyorum
Nd hangisini kullanıyorsunuz siz acaba?

@BarbarosaTR O mamanın "kitten" ve "adult" olarak iki versiyonu var. Ben hala "kitten" yani yavrusunu kullanıyorum. İleride yetişkine geçip birazcık daha fiyattan tasarruf edeceğim.
Peki sizce fazla kg olarak aldığımız da bozulma bayatlama gibi durumlar oluşur mu ?
Bir de Fazla alırım kedim beğenip yemez diye korkuyorum.

Peki sizce fazla kg olarak aldığımız da bozulma bayatlama gibi durumlar oluşur mu ?
Bir de Fazla alırım kedim beğenip yemez diye korkuyorum.
10kg olanlarda kilit var diye biliyorum. Ben hep 5kg söyleyip hava almayan kaplarda muhafaza ediyorum, pakette kalanları da paketin ağzını kapatıp katlayarak mandallıyorum, herhangi bir bayatlama olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı