Yavru kedime fazla mı harcama yapıyorum?

Tekir olması bir şey değiştirmiyor sen onun iyi beslenmesini iyi yaşamasını istiyorsan harcayabilirsin tabii ki. Petshop sahibi ayrımcılık yapmış gibi geldi.

4 aylık bir kedi sahiplendim. Forumda sizin açtığınız konular üzerinden düşünerek petshoptan 5 kg proplan yavru kedi maması aldım. Petshop sahibi kedimin cinsisinin tekir olduğunu öğrenince bir garipsedi. Kedine iyi bakıyorsun helal olsun falan dedi. Acaba kedime gereğinden fazla harcama mı yapıyorum?

Petshoplar hayvanlara ürün olarak bakar siz dinlemeyin.

Kedin tekir olunca cins bir kedinin hak ettiği değeri etmiyor mu? Tabii ki gereksiz değil o da bir can taşıyor.
Miss Universe ile sokakta mendil satan anası babası akraba kız sence aynı muameleyi mi görüyor? İnsan ilişkilerinde dış güzellik her şeydir; çünkü güzel değilseniz kimse sizi muhattap alıp da kişiliğinizi filan merak etmez.

Bence de almam gereken bir şey mama ama sorum aç mı kalsın yoksa tok mu değil. Gereğinden fazla kaliteli mama veriyor muyum vermiyor muyum idi. Bunu sormamın sebebi durumumun çok iyi olmamasından kaynaklı.
Paşa gibi bakmaya gerek yok yoksa tembelleşir Garfield'a döner dönmesini de istemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı