Yavru Köpek Eğitme

TechnoBey

Kilopat
Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Babam bir iş gezisindeydi orada 2 aylık bir köpek yavrusu bulmuş barınağa vereceklermiş. Bakanlar babam ben bakarım deyince de kaplarıyla, mamasıyla her şeyiyle verdiler fakat ben lise 2 öğrencisiyim çok fazla ilgilenebileceğimi sanmıyorum. Bir de kardeşim var tabi o da yardım eder bana sınav haftaları ama şimdi tuvalet eğitimiydi falan ben uğraşacağım eğer ben istemezsem de babamın ofisinde kalacak ve ben onu orada göremeyeceğim. Uzak kalıyor, sizce ne yapmalıyım ? Önceden 2 tane köpeğim oldu biri 2.5 yaşında biri de 7 aylıkken çalındı hepsine de çok iyi bakmıştım, cins köpeklerdi. Bu ise Rottweiler diye veteriner teşhis koydu fakat ırkının kötü örneklerinden denebilir genel olarak benzese de bu kadar şeyi neden anlattım bilmiyorum :D Kafam karışık sizce ne yapayım ? Sabahları kardeşim çıkaracak akşamüzeri ise ben bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı