Yayın için 1.000 TL yan monitör önerisi

Bütçe
1000

aykutsert

Kilopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Merhaba,
Yayın açıyorum ve yan monitörüm çok küçük olduğu için ve çözünürlüğü de düşük olduğu için ikili pencere özelliğini kullanamıyorum.
Yani ekranı ikiye ayırıp iki farklı uygulamayı veya sayfayı tek ekranda kullanamıyorum.

İkinci el veya sıfır yan monitör olarak kullanabileceğim uygun fiyatlı 1920x1080 çözünürlükte monitör tavsiyesinde bulunur musunuz?
Teşekkürler.

Merhaba,
Yayın açıyorum ve yan monitörüm çok küçük olduğu için ve çözünürlüğü de düşük olduğu için ikili pencere özelliğini kullanamıyorum.
Yani ekranı ikiye ayırıp iki farklı uygulamayı veya sayfayı tek ekranda kullanamıyorum.

İkinci el veya sıfır yan monitör olarak kullanabileceğim uygun fiyatlı 1920x1080 çözünürlükte monitör tavsiyesinde bulunur musunuz?
Teşekkürler.
Bu bütçeye tüplü zor bulunur hocam arttırma şansınız yok mu daha iyiler için? (sıfır olarak belirtmemişim yeni fark ettim kusura bakmayın, 2. el olarak rahatlıkla bulunabilir)

Attığımda HDMI 1.4 portu mevcut. Çoğu arkadaşın attığında da mevcuttur diye düşünüyorum. VGA-HDMI dönüştürücü alıp da işi çözebilirsiniz.

Mesaj attım kendisine geri dönüş bekliyorum.
Koyulan fotoğraflardan anladığım kadarıyla askı aparatına bağlı olarak kullanıyor.
Kutusu, ayağı duruyorsa, monitör de herhangi bir sorun yoksa ve Param Güvende ile verecekse almayı düşünüyorum.

Şu an yan monitör olarak kullandığım monitör 18" yani bayağı küçük duruyor.
Asıl monitörüm 24", 21.5" yan monitör 18" yan monitöre göre çok daha iyi durur değil mi?
Yoksa bende arkadaşınız gibi asıl monitörüme (24") yakın boyutlarda bir monitör mü almalıyım sence?

Mesaj attım kendisine geri dönüş bekliyorum.
Koyulan fotoğraflardan anladığım kadarıyla askı aparatına bağlı olarak kullanıyor.
Kutusu, ayağı duruyorsa, monitör de herhangi bir sorun yoksa ve Param Güvende ile verecekse almayı düşünüyorum.

Şu an yan monitör olarak kullandığım monitör 18" yani bayağı küçük duruyor.
Asıl monitörüm 24", 21.5" yan monitör 18" yan monitöre göre çok daha iyi durur değil mi?
Yoksa bende arkadaşınız gibi asıl monitörüme (24") yakın boyutlarda bir monitör mü almalıyım sence?
24 inç çok daha iyi olur bulabilirseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı