Yayın İçin 80 TL'ye İnternet Önerisi

Hawagi

Hectopat
Arkadaşlar taahhüt bitmesine çok az kaldı. Yayın için İnternet önerisi istiyorum. Bütçem 70/80 TL önerilerinizi bekliyorum. Şu anki değerler benim için çok kötü. Doğru düzgün video bile izleyemiyorum.
Screenshot (38).png

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNET'e geçmenizi tavsiye ederim. 100mbit indirme hızı (download) var. Hem çok hızlı, hem rahat.

Evet o markayı çok önerdiler fiyatına göre falan çok iyi diye duydum ama interneti bağlatmak için çok uğraşmak gerekiyormuş, Müşteri Temsilcisi cevap vermiyormuş ben bazı yerlerde öyle duydum ancak ne kadar doğrudur bilemem

Altyapı konusunda yardımcı olur musunuz? İlla taşınmak mı gerekiyor yoksa belirli ücret ödeyerek kendimiz yapabilir miyiz?

Vdsl 2 İnternet Destekliyormuş. Yayın Yapamaz mıyım :(
Türknet yapa altyapısındaysanız hattınızın desteklediği kadar upload (20'ye kadar çıkabilir) yapa altyapısında değilseniz veya farklı iss kullanacaksanız 3 mbps upload ile 480/720 piksel yayın yapılabilir telekomdan da fiber internet var mı diye bakın isterseniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı