Yayın için ışık önerisi

Fırat Albayrak

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba iyi Sosyaller.
Akşamları ışığı açmak istemiyorum uygun USB ile çalışan ışıklandırma önerir misiniz? Akşamları yayınlarda ve kayıtlarda yüzüm net görünsün gibisinden. İyi Sosyaller yeniden.

Arkadaşlar merhaba iyi Sosyaller.
Akşamları ışığı açmak istemiyorum uygun USB ile çalışan ışıklandırma önerir misiniz? Akşamları yayınlarda ve kayıtlarda yüzüm net görünsün gibisinden. İyi Sosyaller yeniden.
Usb ışıklandırma çok verimli olmayabilir.
Ulanzi vl49 kullanıyorum. 3 tane aldım. Hem küçük hem şarjlı hemde hafif. Bunu kamerama falanda takabiliyorum. Bunun alırsan sıcaklık ayarı yapılan modelini al ama.

Bunların dışında bir tane de kendim ışık yaptım. 4 ışıkla iyi görüntü alınıyor.

Hım bunlar şu an icin bayağı pahalı geliyor bana dostum ya ben en fazla 200TL'ye sırf yüzüm görünsün diye düşündüğüm ufak çaplı bir şey lazım sadece :)

Hım bunlar şu an icin bayağı pahalı geliyor bana dostum ya ben en fazla 200TL'ye sırf yüzüm görünsün diye düşündüğüm ufak çaplı bir şey lazım sadece :)
Dostum o zaman kendin yapma şansın varsa daha iyi bir ürün yapabilirsin. Hazır ışıklar istediğin sonucu çok vermez bu fiyata. Ayrıca kaliteli görüntü için ışık şiddeti ve ısı ayarı yapabildiğin en az 3 ışık kaynağı kullanmanı öneririm.

Mikrofonun sağındaki beyaz kare benim yaptığım ışık. Üstünde ki sana önerdiğim ulanzi. Kendi yaptığım en verimlisi.

IMG-20231206-WA0002.jpeg

Dostum o zaman kendin yapma şansın varsa daha iyi bir ürün yapabilirsin. Hazır ışıklar istediğin sonucu çok vermez bu fiyata. Ayrıca kaliteli görüntü için ışık şiddeti ve ısı ayarı yapabildiğin en az 3 ışık kaynağı kullanmanı öneririm.

Mikrofonun sağındaki beyaz kare benim yaptığım ışık. Üstünde ki sana önerdiğim ulanzi. Kendi yaptığım en verimlisi.

Eki Görüntüle 2059943
Hey masallah ne kadar da güzel :) deneyeceğim hacım teşekkür ederim :)

Hey masallah ne kadar da güzel :) deneyeceğim hacım teşekkür ederim :)
Zor değil, gün ışığı ve beyaz renkli şerit led al. Metal bir plaka üstüne ledleri eşit uzunluklarda keserek yerleştir. Ben 3d printer'ım olduğu için kutu basıp yaptım. Kabloları lehimle. İstersen 2 tane dc voltaj regülatörü ile voltajı değiştirerek sıcaklık ve ışık şiddeti ayarı yapabilirsin. İstediğin kadar özelleştirebilirsin. Ben bluetooth kontrollü yaptım mesela.

Eki Görüntüle 2059943
DSLR bağlantısını nasıl yaptınız acaba? Ayrıca duvara monte için ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı