Yayın için mikrofon önerisi

Mert1337

Hectopat
Merhabalar HyperX Cloud 2 kulaklığım var kulaklığın mikrofonunu kullanıyorum. Yayın için yeter mi büyük bir yayıncı falan değilim yayınlara başlayacağım. Sizden mikrofon tavsiyesi bekliyorum. Razer Seiren X mikrofonunu buldum fakat daha düşük fiyata önerebileceğiniz kaliteli mikrofon var mıdır? Bu bütçe biraz aşıyor beni 830 TL o yüzden.

Kulaklığınızın mikrofonu çok kötü değil gibi. OBS üzerinden yayın yapacaksanız ses ayarlarında da bir kaç değişiklik yaparsanız mükemmel sesi yakalayabilirsiniz.

Bütçeniz tam olarak ne kadar? Seiren X, İtopya'da indirime girebiliyor. Ayrıca kulaklığınızın mikrofonu başlangıç için yeterli seviyede, ileride düşünülmeli bana kalırsa ayrı mikrofon.

Başlangıç olarak yayınlar da Blue Snowball Ice kullandım ki hala kullanıyorum. 2.el olarak uyguna bulabilirsin. Kulaklığının mikrofonu da yeterlidir. Boşuna masraf yapma bence başlangıç için.

Bütçeniz tam olarak ne kadar? Seiren X, İtopya'da indirime girebiliyor. Ayrıca kulaklığınızın mikrofonu başlangıç için yeterli seviyede, ileride düşünülmeli bana kalırsa ayrı mikrofon.

Bütçem 500 600 TL diğer arkadaşların dediği gibi bu mikrofon ile başlayabilirim fakat beni rahatsız ediyor biraz masada mikrofonun durmasini istiyorum. Bu nasıldır: TRUST GXT 232 Mantis GXT 232 Streaming Mikrofon

Bütçem 500 600 TL diğer arkadaşların dediği gibi bu mikrofon ile başlayabilirim fakat beni rahatsız ediyor biraz masada mikrofonun durmasini istiyorum. Bu nasıldır: TRUST GXT 232 Mantis GXT 232 Streaming Mikrofon
Hiç buluşma bile zaten masada mikrofon olayı pek olmuyor illa ki bir de mikrofon standı almak zorunda kalacaksın. Bence başlangıç olarak kulaklığını kullan sonra devam etmek istersen düzgün bir mikrofon araştırıp uygun bulursan almalısın. Şahsen ben şu anda Quadcast e geçeceğim ve 2.el sitelerinde düzgün bir fiyat beklemekteyim.

Hiç buluşma bile zaten masada mikrofon olayı pek olmuyor illaki bir de mikrofon standı almak zorunda kalacaksın. Bence başlangıç olarak kulaklığını kullan sonra devam etmek istersen düzgün bir mikrofon araştırıp uygun bulursan almalısın. Şahsen ben şu anda quadcast e geçeceğim ve 2.el sitelerinde düzgün bir fiyat beklemekteyim.

Hocam arkadaşlarım da az çok bu yayın işleri ile falan uğraşıyor onlar da quadcast alıyor fakat 1500 TL gibi bir fiyatı var hatta bazı yerlerde daha pahalı ama mikrofonun ne kadar kaliteli olduğunu biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı