Yayın için mönitor mü 16 GB RAM mi?

Rapopet

Centipat
Zula ve CS:GO yayını açacağım, 6000 lira bütçem var. Mönitor mü almalıyım, 16 GB RAM mi? Kendi topladığım bilgisayarda R5 3 2600 dayanır mı dersiniz? Ve 6 GB ekran kartı var yeterli midir? Cevaplarınızı bekliyorum.

Ekran kartınızın 1060 olduğunu varsayarak Zula ve CS:GO için yeterli gayet yeterli bir sistem. Yayın ile monitörün ne alakası var onu çözemedim ikinci monitör mü diyorsunuz?

Sohbet ekranı için monitör arıyorsanız ve zaten bir monitörünüz varsa tavsiyem 16 GB RAM'e yönelik olacaktır. Sohbet ekranını telefonunuzdan da takip edebilirsiniz. İlla da monitör istiyorsanız üstün özellikli bir şey olmak zorunda da değil.

Ekran kartınızın sadece 6 GB olması yetmez, marka model nedir? Gerçi Ryzen 5 2600 bir işlemciniz olduğuna göre ekran kartınız da iyidir.

Zula ve CS:GO yayını açacağım, 6000 lira bütçem var. Mönitor mü almalıyım, 16 GB RAM mi? Kendi topladığım bilgisayarda R5 3 2600 dayanır mı dersiniz? Ve 6 GB ekran kartı var yeterli midir? Cevaplarınızı bekliyorum.
Dostum 2. Monitör mü bakıyorsun? Monitörün yoksa monitör almak zorundasın.
2. Monitör bakıyorsan önceliğini 16gb rame ver.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı