Yayın için PC toplama

Lydian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Editör, Asistan
Yayın yapmak için işlemci önerebilir misiniz, kafamda R5 3600 var fakat onunla birlikte bu internetle hangi çözünürlükte kaç FPS verebilirim yayını, 5600X'ler 5800X'ler durumu nasıl etkiliyor aralarında dağlar kadar fark var mıdır?

Screenshot_4.png

Bütçeniz nedir? Yayın ise R7 3700X olabilir. R5 5600XDEN daha iyi performans verir yayın için.

Bütçe sorun değil çalıştığım için bir şekilde halledebilirim diye düşünüyorum edemesem bile enazından bir fikir oluşur kafamda, bir arkadaşa sordum 5800X'ten aşağı alma oyun falan oynarsan yayında kasma etme yapabilir daha alt işlemcilerde dedi, irl falan yaparsan pek sıkıntı olmaz fakat oyunlarda dediğim gibi... (başka arkadaşta i7 8700K 1080 Ti vardı yayında çok fena kasmalar yapıyordu zaman zaman, 2080 Super'e geçti biraz daha düzeldi en sonunda 5800X RTX 3080'li yeni sistem toplandı şu an sıfır sıkıntıda)

Son düzenleme:
Bütçe sorun değil çalıştığım için bir şekilde halledebilirim işin o kısmını, bir arkadaşa sordum 5800X'ten aşağı alma oyun falan oynarsan yayında kasma etme yapabilir daha alt işlemcilerde dedi, irl falan yaparsan pek sıkıntı olmaz fakat oyunlarda dediğim gibi...
Bütçen yetiyorsa R7 5800X alabilirsin.

Geri
Yukarı