Çözüldü Yayın izlerken ekranda çizgi oluşuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thential

Hectopat
PC'de yayın izliyordum, YouTube'da, ama ortada bir çizgi var ancak video izlerken bu çizgi yok ancak farklı yayına geçtim gene aynı.

1590697283221.png

Çözüm
AMD ekran kartı kullanırken oluyordu tam adını bilmiyorum ama ekran kartını uygulamasında bunu çözümü var görüntü türünü değiştirmek gerekiyor mesela spor, oyun, canlı, vs var değiştirip dener misin.
AMD ekran kartı kullanırken oluyordu tam adını bilmiyorum ama ekran kartını uygulamasında bunu çözümü var görüntü türünü değiştirmek gerekiyor mesela spor, oyun, canlı, vs var değiştirip dener misin.

Çözüm
Llanırken oluyordu tam adını bilmiyorum ama ekran kartını uygulamasında bunu çözümü var görüntü türünü değiştirmek gerekiyor mesela spor, oyun, canlı, vs var değiştirip de.

Tamam deniyorum.

Yayını sadece Acun medya verdiği için sorun oradan oluştuğu için hangi yayını izlerseniz izleyin çıkar. Öyle bir hataya benziyor. Video izlerken yoksa yayın izlerken varsa tek açıklaması bu bunun.

Şimdi fark ettim videoda da oluyor.
Beyler bir taraf farlı bir renk diğer taraf farklı bir renk SS atıyorum dikkatli bakın lütfen.

AMD ekran kartı kullanırken oluyordu tam adını bilmiyorum ama ekran kartını uygulamasında bunu çözümü var görüntü türünü değiştirmek gerekiyor mesela spor, oyun, canlı, vs var değiştirip dener misin?

Çok sağ ol dediğini yaptım düzeldi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    118,8 KB · Görüntüleme: 40
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı