Yayıncı olmak

Dostum bu tavsiye ile olacak bir şey değil. Yayıncı olmak istiyorsan bol boy yayın izleyip fikir sahibi olabilirsin. Sabır ve süreklilik önemli. Bunları sağlayamıyorsan içerik bulmanın da çok fazla bir önemi yok bana göre. Sürekliliği sağladığın takdirde içerik kendi kendine gelir.

Dostum bu tavsiye ile olacak bir şey değil. Yayıncı olmak istiyorsan bol boy yayın izleyip fikir sahibi olabilirsin. Sabır ve süreklilik önemli. Bunları sağlayamıyorsan içerik bulmanın da çok fazla bir önemi yok bana göre. Sürekliliği sağladığın takdirde içerik kendi kendine gelir.
Bu da bir tavsiye teşekkür ederim

Hocam karışmak gibi olmasın genelde güzel içerikler izlenmiyor kötü ve alakasız davranış yapanlar çok izleniyor ben anlayamıyorum.
Çok haklısınız. Ben twitch'de bir dönem yayın açtım rdr2, fm, cs:go vs güzel oyunları güzel içerikler çıkarıyorduk ama izleyen yoktu açıkçası. Maks 5 kişi izliyordu. Bir gün abuk subuk bir oyun açtım birden yayına 50 - 60 kişi girdi online girmek istediler falan şok olmuştum. İzleyenlere nazik ve kibar davranıyordum 5 dk sonra çıkıyorlardı küfür etmeye başlayınca yayında kaldılar. Çok alakasız ve dengesiz bir izleyici topluluğu var.

Çok haklısınız. Ben Twitch'de bir dönem yayın açtım RDR2, FM, CS:GO vs güzel oyunları güzel içerikler çıkarıyorduk ama izleyen yoktu açıkçası. Maksimum 5 kişi izliyordu. Bir gün abuk subuk bir oyun açtım birden yayına 50 - 60 kişi girdi Online girmek istediler falan şok olmuştum. İzleyenlere nazik ve kibar davranıyordum 5 dk sonra çıkıyorlardı küfür etmeye başlayınca yayında kaldılar. Çok alakasız ve dengesiz bir izleyici topluluğu var.

Bende Dead by Daylight yayını yapıyordum hiç gelen yoktu adamlar video izleme yayını yapıp ana avrat sövüyor video sahibine chat kahkaha dolu sövmesi için bagış atanlar bile var.

Geri
Yukarı