Yayıncılara neden bağış atılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yine aynı zihniyet sana ne? İstediğini yapar. Sen kimsin?

Aklı başında olan eleştirebilen bir insanım.
Böyle düşünmene sevindim. Bazı arkadaşlarımız böyle düşünmekten aciz oluyor.
Burda neyi tartıştığımızı anlattığımı düşünüyorum.

Bağış atmasına laf eden yok zaten atsın umrumuzda değil. Sadece bunun yanlış olduğunu savunuyoruz ve linç etmeyen kalmadı. Kimsesin bağışına karışmıyoruz bunu anlamak zor olmamalı.

Burda neyi tartıştığımızı anlattığımı düşünüyorum.
Konu başlığını okumaktan aciz olmayıp yeni konu aç o zaman. İyi fikir değil mi?

Ne hırsızlığı ya, kaç sayfadır söylüyorsun? Yeni konu aç, onaylanır umarım.

Sorun şu ki yanlış değil, ha yanlış yanları da var ama sonuçta senin cebinden parayı çekip atmıyor bağış yapan kişi, biriktirmiştir, atar.

Sorun şu ki yanlış değil, ha yanlış yanları da var ama sonuçta senin cebinden parayı çekip atmıyor bağış yapan kişi, biriktirmiştir, atar.
Bağış atmasına laf eden yok zaten atsın umrumuzda değil. Sadece bunun yanlış olduğunu savunuyoruz ve linç etmeyen kalmadı. Kimsesin bağışına karışmıyoruz bunu anlamak zor olmamalı.

@Lodge Sende istersen sabaha kadar anlat, bazıları yine insanların cebindeki parayı istediğine harcamasına yanlış der.

Bağışına karşı değilsin ama bağışının yanlış olduğunu düşünüyorsun, yapmamalı diyorsun?

Bana göre de saçma ama şöyle düşünebiliriz, vakit geçiriyorsun ve eğleniyorsun karşılığında teşekkür amaçlı destek oluyorsun bana kalırsa sinemaya verdiğin ücretten farkı yok.

Sinemayı para vermeden izleyemezsin ama yayıncıyı izleyebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…