Yayıncılara neden bağış atılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yine aynı zihniyet sana ne? İstediğini yapar. Sen kimsin?

Aklı başında olan eleştirebilen bir insanım.
Böyle düşünmene sevindim. Bazı arkadaşlarımız böyle düşünmekten aciz oluyor.
Arkadaşım konuyu yanlış yerlere çekme. Ben burda böyle e-dilencilik yapan insanlara para atmanın yanlış olduğunu savunuyorum. İsterse atsın isterse atmasın umrumda değil. Sonra gelip benim bilgisayarım yok falan diye ağlamasın yeter.

Örnek:
Ayrıca hırsızlık yanlış bir şeydir. Benim evim soyulmayınca yani beni ilgilendirmeyince doğru bir şey mi oluyor?
Dostum nasıl okuman var? Ben kimsenin ne yaptığına karışmıyorum. Kimse de gelip benim kime bağış attığıma karışamaz. Bağış kimseyi alakadar eden bir şey değil. 18 sayfa neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum. İsterse dilencilik yapsın sana ne? Bağış 2 kişi kapsar. Alan ve vereni.
Burda neyi tartıştığımızı anlattığımı düşünüyorum.

Bağış atmasına laf eden yok zaten atsın umrumuzda değil. Sadece bunun yanlış olduğunu savunuyoruz ve linç etmeyen kalmadı. Kimsesin bağışına karışmıyoruz bunu anlamak zor olmamalı.

Burda neyi tartıştığımızı anlattığımı düşünüyorum.
Konu başlığını okumaktan aciz olmayıp yeni konu aç o zaman. İyi fikir değil mi?

Ne hırsızlığı ya, kaç sayfadır söylüyorsun? Yeni konu aç, onaylanır umarım.

Sorun şu ki yanlış değil, ha yanlış yanları da var ama sonuçta senin cebinden parayı çekip atmıyor bağış yapan kişi, biriktirmiştir, atar.

Sorun şu ki yanlış değil, ha yanlış yanları da var ama sonuçta senin cebinden parayı çekip atmıyor bağış yapan kişi, biriktirmiştir, atar.
Bağış atmasına laf eden yok zaten atsın umrumuzda değil. Sadece bunun yanlış olduğunu savunuyoruz ve linç etmeyen kalmadı. Kimsesin bağışına karışmıyoruz bunu anlamak zor olmamalı.

@Lodge Sende istersen sabaha kadar anlat, bazıları yine insanların cebindeki parayı istediğine harcamasına yanlış der.

Bağışına karşı değilsin ama bağışının yanlış olduğunu düşünüyorsun, yapmamalı diyorsun?

Bana göre de saçma ama şöyle düşünebiliriz, vakit geçiriyorsun ve eğleniyorsun karşılığında teşekkür amaçlı destek oluyorsun bana kalırsa sinemaya verdiğin ücretten farkı yok.

Sinemayı para vermeden izleyemezsin ama yayıncıyı izleyebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı