Yayıncılığa yeni başlayanlar için ses kartı gerekir mi?

Hocam 2 yıldır bu işi yapan sırf CS yayını açan adamların bile +20K takipçisi var deli gibi sponsorluk bağlıyorlar. Yayın işi sabır işidir biraz neden takipçi gelmedi, neden izlenmiyorum gibi kaprislere uzun süre boyunca girmemek gerek aksine azim ve istikrar gerek.
Bir yayıncı tanıyorum geçen yaz başlamış şuan gayet iyi izleniyor.

Hocam 2 yıldır bu işi yapan sırf CS yayını açan adamların bile +20k takipçisi var deli gibi sponsorluk bağlıyorlar. Yayın işi sabır işidir biraz neden takipçi gelmedi, neden izlenmiyorum gibi kaprislere uzun süre boyunca girmemek gerek aksine azim ve istikrar gerek.

Aynen öyle, tabii 30'una gelmiş birinin bunu anlamasını beklemek bendeki hata. Teşekkürler hocam.

Hocam 2 yıldır bu işi yapan sırf CS yayını açan adamların bile +20K takipçisi var deli gibi sponsorluk bağlıyorlar. Yayın işi sabır işidir biraz neden takipçi gelmedi, neden izlenmiyorum gibi kaprislere uzun süre boyunca girmemek gerek aksine azim ve istikrar gerek.
Sponsorluk detaylarını biliyor musunuz?

Ya sen hala ne detayından bahsediyorsun? 5K üstü abone ve ortalama 2K izlenme istiyor çoğu CS:GO sitesi. Sen forumdan dışarı adım attın mı da örnek vereceksin :D
Adamın 2k takipçisi var, her yayını 20 izleniyor topskinden sponsor bağlamış mesela. Kalkıpta intel, nvidia sponsor olacak demiyoruz ya :D

Adamın 2k takipçisi var, her yayını 20 izleniyor topskinden sponsor bağlamış mesela. Kalkıpta intel, nvidia sponsor olacak demiyoruz ya :D
Topskin'den sponsor almayanı dövüyorlar zaten. Gerçekten sağlam sponsor alabilmek sıfırdan başlayan bir yayıncı için gerçekten zor iş. Öncesinde herhangi bir platformda bir kitlesi olması gerektiğini düşünüyorum yukarda da çok güzel diler getirmişsin. Geçti o kervan :) Olmaz diye bir şey yok olacağının da garantisi yok. Olmama ihtimali olma ihtimalinden çok çok daha düşük. Demek istediğim buydu. Kaprisli biri demişsin şahsım adına inan uzaktan yakından işim olmaz. :)

Topskin'den sponsor almayanı dövüyorlar zaten. Gerçekten sağlam sponsor alabilmek sıfırdan başlayan bir yayıncı için gerçekten zor iş. Öncesinde herhangi bir platformda bir kitlesi olması gerektiğini düşünüyorum yukarıda da çok güzel diler getirmişsin. Geçti o kervan :) olmaz diye bir şey yok olacağının da garantisi yok. Olmama ihtimali olma ihtimalinden çok çok daha düşük. Demek istediğim buydu. Kaprisli biri demişsin şahsım adına inan uzaktan yakından işim olmaz. :)

"Yok sınav vardı şu vardı bu vardı diye açıklama yapmana gerek yok bana. Neyi nasıl istiyorsan öyle yap öyle devam et. Daha da cevap yazma görüşlerime." hmm peki.

Topskin'den sponsor almayanı dövüyorlar zaten. Gerçekten sağlam sponsor alabilmek sıfırdan başlayan bir yayıncı için gerçekten zor iş. Öncesinde herhangi bir platformda bir kitlesi olması gerektiğini düşünüyorum yukarda da çok güzel diler getirmişsin. Geçti o kervan :) Olmaz diye bir şey yok olacağının da garantisi yok. Olmama ihtimali olma ihtimalinden çok çok daha düşük. Demek istediğim buydu. Kaprisli biri demişsin şahsım adına inan uzaktan yakından işim olmaz. :)
Az önce adam bir şey demediği halde neden sataşır vari konuştun peki? Biz kalkıp zaten öyle aman aman çok büyük sponsorlar demedik. Samsunpeek diye bir yayıncı var mesela adam son 2 yıldır yayın açıyor, +30K takipçisi var üstelik sponsorlarıda var. Burada yayıncılığa başlayan çoğu insanın gözü elraeen gibi konumda olmak değildir eminim.

Topskin'den sponsor almayanı dövüyorlar zaten. Gerçekten sağlam sponsor alabilmek sıfırdan başlayan bir yayıncı için gerçekten zor iş. Öncesinde herhangi bir platformda bir kitlesi olması gerektiğini düşünüyorum yukarıda da çok güzel diler getirmişsin. Geçti o kervan :) olmaz diye bir şey yok olacağının da garantisi yok. Olmama ihtimali olma ihtimalinden çok çok daha düşük. Demek istediğim buydu. Kaprisli biri demişsin şahsım adına inan uzaktan yakından işim olmaz. :)

Sol cebine koymamışlar herhalde kanka o yüzden bu şekilde saldırgansın şimdi anladım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    122,4 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı