Twitch yeni başlayanlar için öneriler

sametdmrclr

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni bir Twitch kanalı açtım ve orada yaklaşık 1 haftadır yayınlar açıyorum. 1 hafta içinde 20 takipçim oldu. Ortalama izleyen ise 1.5, bu sayıları nasıl yükseltirim önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, yeni bir Twitch kanalı açtım ve orada yaklaşık 1 haftadır yayınlar açıyorum. 1 hafta içinde 20 takipçim oldu. Ortalama izleyen ise 1.5, bu sayıları nasıl yükseltirim önerileriniz var mı?

Ben 1 ay yayın yaptım 2 takipçiden fazla gelmedi. Hangi kategoride yayın yapıyorsunuz? Oyun ise hangi oyun merak ettim.

Ben olsam direkt Twitch'e girmezdim. Youtube'dan yavaş yavaş ünlenir sonra geçerdim. Yayınlarda sıkıcı davranmayın enerjik olun, hep aynı şeyleri yapmayın.

Her gün yayın yapın yayınlarda etkinlik yapın. Asla başka bir insan gibi olmayın, sadece kendiniz olun.

Birilerinin chatinde takıl, aboneleri ol, yancıları olmaya çalış.
Sana kitle kazandırma potansiyeli olan birilerinin yanında takılıp kendini göster. Öbür türlü mümkün değil tanınman. Hali hazırda kitle sahibi olan yayıncıların kitlesinden 3-5 bir şey alman lazım kendine.
Öbür türlü 1 izlenen 5000 tane kanal arasından insanların seni bulması ve bu kişilerden geniş bir kitle oluşturman imkansız. En azından son 2-3 yıldır bu durum böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı