Yayıncılık için Azerbaycan'dan kamera önerisi

Chezzaritz

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500

ZOTAC OVERCLOCK EDITION RTX 3060 8GB

GIGABYTE A520M

DDR4 HP 2X8 16GB RAM

CRUCIAL 1TB M2 SSD
Marka veya model istemiyorum, sadece önemli olan özellikler. Yurt dışından geleceği için muhtemelen dediğiniz hiçbir marka orada bulunmayacaktır, o yüzden özellikleri benim için önemli. Azerbaycan'dan gelecek. Ne tür özellikleri olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Canon, Sony, Nikon, Fujifilm vs. onemli markalar burada mevcut. Tam olarak ne burada bulunmuyor anlayamadim.

Türkiyeden neden almıyorsunuz hocam ?

Ve ya türkiyede yaşıyorsanız neden Azerbaycandan kamera alıyorsunuz ?

Son düzenleme:
Hocam orada mevcut değil Türkiye'de mevcut tabii ki.

Ben Azerbaycan'da yasiyorum ve soyledigin markalarin hepsi mevcut.
Buradan genel fiyatlara ve urunlere bakabilirsiniz. En buyuk magazalar bunlar Azerbaycan'da.

Buradan genel fiyatlara ve urunlere bakabilirsiniz. En buyuk magazalar bunlar Azerbaycan'da.
Ben de Azerbaycan'da yaşıyorum, ancak bu mağazalardan ürün almak enayilik. Örneğin, laptopumu orada 3600 manata satıyorlardı, ancak ben aynı ürünü merkezdeki bir mağazadan 2200 manata aldım. (3600 manat = 64K TL, 2200 manat = 38K TL)

Ben de Azerbaycan'da yaşıyorum, ancak bu mağazalardan ürün almak enayilik. Örneğin, laptopumu orada 3600 manata satıyorlardı, ancak ben aynı ürünü merkezdeki bir mağazadan 2200 manata aldım. (3600 manat = 64K TL, 2200 manat = 38K TL)

Biliyorum, ben sadece bildigim Online secenegi olan siteleri soyledim. Yoksa magazalarda cok daha ucuzlarini bulabilmek mumkun :D.

Kontaktaz şaşırtmaz sağolun hocam bilmiyordum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı