Yayıncılık için masa ve oyuncu koltuğu önerisi

O bütçe de tavsiye etmiyorum, bütçe nedir?

çok para harcadım, o yüzden biraz daha f/p ürün tercih etmeye çalışıyorum artık.
kasa 20 bin, monitör 3 bin, kulaklık 1000, kamera 1000 derken; 25 bin oldu. Bir de masa ve koltuk alacağım en kötü 3 bin daha. O yüzden mouse'u 400-500 bandında bir şeyler almayı planlıyorum.

çok para harcadım, o yüzden biraz daha f/p ürün tercih etmeye çalışıyorum artık.
kasa 20 bin, monitör 3 bin, kulaklık 1000, kamera 1000 derken; 25 bin oldu. Bir de masa ve koltuk alacağım en kötü 3 bin daha. O yüzden mouse'u 400-500 bandında bir şeyler almayı planlıyorum.
Hocam eliniz küçük ise Model O veya Light2-200'ü alabilirsiniz, alternatif olarak XtrFy M41, M4, MZ1 alabilirsiniz.

Hocam eliniz küçük ise Model O veya Light2-200'ü alabilirsiniz, alternatif olarak XtrFy M41, M4, MZ1 alabilirsiniz.

hocam siz fare olaylarının bilirkişisi gibi bir şeysiniz sanırım. ben daha önce sharkoon'u vs. hiç duymadım ama razer'ın namı, kalitesi ve övgüsü ortada. bu mouseları bu kadar özel kılan şey nedir acaba? sizin bahsettiklerinizi.

hocam siz fare olaylarının bilirkişisi gibi bir şeysiniz sanırım. ben daha önce sharkoon'u vs. hiç duymadım ama razer'ın namı, kalitesi ve övgüsü ortada. bu mouseları bu kadar özel kılan şey nedir acaba? sizin bahsettiklerinizi.
Model O'nun çok güzel skatezleri, Light2-200'ün fiyatına göre PTFE skatezi ve PMW3389 olması, XtrFy serisinin çok güzel ergonomileri olması.

Model O'nun çok güzel skatezleri, Light2-200'ün fiyatına göre PTFE skatezi ve PMW3389 olması, XtrFy serisinin çok güzel ergonomileri olması.

Model O sipariş ettim bu linkten, bugün. Glorious Model O Kablosuz Gaming Mouse Mat - Beyaz Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Şimdi, internetteki kıyaslara bakınca Razer Deathadder v2 daha iyi ve daha ufak. Hepsinden önemlisi Glorious Model O söylediğinizin aksine çokca büyük, orta boyutlu eller için bile. Umarım pişman olmam.

Abi senin gönlün Deathadder da kalmış. Deathadder hariç ne alırsan al tatmin olmayacaksın gibi hissettim. Aynı durum ben kulaklık alırken oldu. Sen en iyisi Deathadder al için rahat etsin.

teşekkür ederim, kumaş bence de mantıklı özellikle önümüz yaz, deri perişan edecektir. ben bugün içerisinde sipariş vermeyi planlıyorum, muhtemelen de bu attığınızı alacağım gibi gözüküyor. ikimize de hayırlı olsun diyelim o vakit.
Hocam ben ürünü aldım. Şu an gayet güzel duruyor. Herhangi bir eksisini göremedim ama uzun kullanımda belli olur.

Abi senin gönlün Deathadder da kalmış. Deathadder hariç ne alırsan al tatmin olmayacaksın gibi hissettim. Aynı durum ben kulaklık alırken oldu. Sen en iyisi Deathadder al için rahat etsin.

Muhtemelen öyle oldu ama Deathadder v2 alıp da "Keşke diğerini alsaydım da diyebilirdim. İnsanoğlunun yapısı belli, malum. Eğer elime oturmazsa ve beğenmezsem iade etmeyi düşünüyorum zaten. Umarım memnun kalırım.

Hocam ben ürünü aldım. Şu an gayet güzel duruyor. Herhangi bir eksisini göremedim ama uzun kullanımda belli olur.

Ben de xprime'dan sipariş verdim sizin öneriniz üzerine, ama sonrasında iptal etmek istedim, hawk sipariş etmek için. Sonrasında kendileriyle bir takım diyaloglarımız gelişti ve çook, çook yardımcı oldular ben de oradan sipariş verdim. Müşteri hizmetleri çok kaliteliydi. Bir takım jestleri de oldu ve hızlıca hazırlayıp kargoladılar. Umarım sorunsuz teslim alırım.
Elime ulaştığında, kurunca tekrar yazacağım.

Geri
Yukarı