Yayıncılık için oyuncu monitörü önerisi

Bütçe
25K
Yerinde olsam kariyerimin giriş aşamasında monitöre fazla yatırım yapmazdım, ikincil monitörünü 60hz bir modelle idare etmen bütçen açısından daha sağlıklı olur.

Yerinde olsam kariyerimin giriş aşamasında monitöre fazla yatırım yapmazdım, ikincil monitörünü 60Hz bir modelle idare etmen bütçen açısından daha sağlıklı olur.

Kanka param fazla zaten yayın odaklı olacak ama off streamda da oyun oynayacağım yani zevkli olması lazım.
Attığım monitör son teknoloji mini-LED teknolojisini içeriyor. HDR 2000 gibi inanılmaz bir özelliği var. Ekranını istediğiniz gibi bölebiliyorsunuz, attığım linkten monitör hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu ne ya canavarmış alayım ben bunu :D

Kanka param fazla zaten yayın odaklı olacak ama off streamda da oyun oynayacağım yani zevkli olması lazım.

Paranı monitörden ziyade daha efektif ürünler için ayırabilirsin, o açıdan söylemiştim.

Hocam bu ne ya canavarmış alayım ben bunu :D

Alırsanız Amazon'dan alın, bir sorun olursa iade/değişimi kolay olsun az para değil.
Prime indirimi bitmiş tekrar indirime girer muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Alırsanız Amazon'dan alın, bir sorun olursa iade/değişimi kolay olsun az para değil.
Prime indirimi bitmiş tekrar indirime girer muhtemelen.

Hocam zaten Amazon'dan alacaktım Hepsiburada vs. o sitelerden sorun çıkarıyor satıcı en iyisi Amazon zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı