Yaz aylarında PC fiyatları ne olur?

Merhabalar. Bir sorum vardı, onu merak ettim. Şu anlık piyasada 5000TL bütçe ile GTX 1650 B450M olan bir sistem toplanabiliyor. Yaz aylarında piyasa normalde dönerse nasıl bir sistem toplayabilirim? Arada çok fark olmazsa hemen almayı düşünüyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bir sorum vardı, onu merak ettim. Şu anlık piyasada 5000TL bütçe ile GTX 1650 B450M olan bir sistem toplanabiliyor. Yaz aylarında piyasa normalde dönerse nasıl bir sistem toplayabilirim? Arada çok fark olmazsa hemen almayı düşünüyorum da.

Ben olsam yaza bırakmazdım fiyatların düşmesi için hiçbir sebep yok.

Şu anda piyasada ekran kartı çok zor bulunuyor ve fiyatlar ateş pahası yazın ekran kartları piyasaya girer dolar kuruda aşırı derecede artmaz ve aşağı yukarı 7-8 kalırsa fiyatlar ucuzlayabilir. Ama bütçen hazırsa beklememeni tavsiye ederim.

Corona azaldıkça fiyatlar da azalacak. Elindeki bütçeye 1660 sistem toplanır. Ya da 1650S.

Piyasaya bak be, 2020 Haziran ayında 5300 TL'ye 1660 Super+ R5 2600'lü sistem toplamıştım ama borç çıktığı için almamıştım :( Bence piyasa düzelmez paran varsa bekleme.

Yeni konular

Geri
Yukarı