Yaz geldi, neler yapmayı planlıyorsunuz?

IyesilAdmI

Hectopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar yine yaz geldi yine sahurlara kadar pc'nin başında vaktimizi geçirmek vakti geldi :) Neyse konuya gireyim valla ben bu yaz pc'nin başında geçecek diye umuyorum çünkü tatile filan gitmiyoruz evde boş boş maalesef oturucaz ne yapayım hiçbir fikrim yok önerilerinizi ve sizin bu yaz nasıl geçicek diye merak ediyorum. :)

Liseye başlayacak isen ders çalışmaya başla. Film ve dizi iyi olur. Bunun yanında kaliteli belgesel tavsiye ederim. Kitap okumak çok iyi olur. Yapılacak şey çok. Ben çalıştığım için yaz sıcağını düşünüyorum. Benim yapacağım şey çalışmak.

Bol bol yabancı dizi. Biraz programlamaya kafa yorma, yeni projeler (Web tasarım, C++ vs.) yapmak. Yaz gelene kadar olabildiğince sosyal olup kız arkadaş edinmek. İzmir'de kuzenle Altınköy sahiline kaçmak. Ayrıca yine bilgi kütüphanesi beynimi kullanarak insanlara yardım etmek.

Şu LYS bi bitsin zaten ramazan denk geliyor. Ramazanda sahura kadar pc, sahurdan sonra vurur kafayı uyurum. Sonra tekrar pc. :) Ramazandan sonrada Antalya da yaşadığım için yapacağım şey çok. :) Ama inşallah LYS bana zehir etmez tatili.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı