Yaz için güzel bir playlist yaptım - [Spotify - Deezer]

Xiton

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam!

Uzun zamandır yaz için güzel bir playlist yapmak istiyordum ama pek zamanım yoktu. Son birkaç gündür boş vakitlerim oluyor. Ben de bu boş vakitleri, yaz için yeni bir playlist oluşturmakla harcadım. Sonucunda, gayet de memnun kaldım diyebilirim. Birkaç aydır sürekli Pal Station radyosunu dinliyorum ve oradaki müzikler çok hoşuma gidiyor. Bu listemde de, Pal Station'da çalan müziklerin arasından sevdiklerimi ve yine aynı türden daha fazlasını, daha yenisini ve orada çalmayan müzikleri de listeme ekledim. Pal Station dinleyen varsa, listemde az çok ne tür müzikler olduğunu tahmin etmiştir diye düşünüyorum. Temelde tamamı yabancı olan, DJ remixleri, pop, dans/elektronik türlerinden oluşan bir playlist.

Eğer bu bahsettiğim türleri ve yabancı müziği seviyorsanız, kesinlikle listeme göz atmalısınız. Bu türleri bilip de dinlemeyen varsa, en azından sadece bir bakının derim. Kim bilir. Belki hoşunuza gidebilir.

Oyun oynarken, yürüyüş yaparken, araba kullanırken, ev temizlerken ya da yemek yaparken. Artık nerede nasıl dinleyeceğiniz size kalmış. Bana soracak olursanız, bence bunların hepsini yaparken dinleyebilirsiniz. Hepsine de gider yani 😉

Listeyi elimden geldiğince güncel tutmaya çalışacağım. Güncellikten kastım eskileri kaldır, yenilerini ekle değil. Vâr olanların devamına, yenilerini ekleyeceğim. Şu an listem 2020 ve 2023 yılı arası, ağırlıklı olarak da 2023 yılı içerisinde çıkan şarkıları içeriyor.

Bahsi geçen türleri sevenler için, bu oluşturduğum playlist konusunda iyi iş çıkardığımı düşünüyorum. Kendime güveniyorum 😌

Spotify ve Deezer kullananlar için aynı listeyi, her iki platformda da oluşturdum. Hangi platformu kullanıyorsanız, oradan rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Ayrıca listem ile alakalı bana geribildirimde bulunursanız, çok mutlu olurum.

Spotify

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deezer

Keyifli dinlemeler! Yazınız güzel geçsin☀️

Allah razı olsun. Allah sizin gibileri başımızdan eksik etmesin. Bu zamanda böyle iyilik zor görülür.

Yazin bitmesine az süre kalmasi dişinda sorun yok😁 Teşekkürler.
Siz şimdiden favorilerinize ekleyin, seneye yaza artık dinlersiniz 😁

Şaka bir yana, ben de farkındayım. Yazın bitmesine az kaldı ama bir türlü zaman bulamadım işte. İş, güç derken işte ancak son birkaç gün boş zamanım oldu, onda da uzun zamandır yapmayı planladığım playlisti yaptım. Ama yine de dinleyebilirsiniz. Hiçbir şey için geç değil 😌

Allah razı olsun. Allah sizin gibileri başımızdan eksik etmesin. Bu zamanda böyle iyilik zor görülür.
Teşekkürler 😄

Teşekkürler, sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı