Yaz için vantilatör önerisi

toprak şen

Centipat
Makaleler
1
Merhaba, yazın aşırı sıcak ve bir vantilatör almak istiyorum bilgisayarın yanına koyacağım boyutu falan fark etmez büyük ayaklı da olur küçük miniler de olur. Güzel üfleyen bir öneriniz varsa yazar mısınız?

5 yıldır kullanıyorum, ben yurtdışından almıştım TR de çok fazla replikası var ürünün ama haliyle kimse memnun değil. 3 kademeli, ben 2. kademede mouseumun yanına doğru konumlandırıyorum ellerim çok fazla terlediği için, her iki elimi de yaklaşık 80 cmlik uzunlukta (klavye+mouse) çok iyi serinletiyor.

5 yıldır kullanıyorum, ben yurtdışından almıştım TR de çok fazla replikası var ürünün ama haliyle kimse memnun değil. 3 kademeli, ben 2. kademede mouseumun yanına doğru konumlandırıyorum ellerim çok fazla terlediği için, her iki elimi de yaklaşık 80 cmlik uzunlukta (klavye+mouse) çok iyi serinletiyor.
Bunun fiyat biraz pahalı elektronikten anlıyorsan benzerini çok daha ucuza yapabilirsin.

Bunun fiyat biraz pahalı elektronikten anlıyorsan benzerini çok daha ucuza yapabilirsin.
Valla İngilteredeyken 5 yıl öncesinde 25 pounda almıştım, motoru aşırı sağlam, 12 saat gidiyor 1.kademesi. 3 saatde şarj oluyor. Şuanki kur ile maalesef pahalı alternatif YASE marka mini/masaüstü vantilatörler var onlar da çok güçlü etki olarak fakat ilk kademesinde bile sesliler, iade etmiştim zamanında, sesten rahatsız olmam diyenler ayaklı vantilatör yerine tercih edebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı