Vantilatör tavsiyesi

HakanSK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba babamla birlikte ofiste çalışıyoruz ama ofis güneş almasa bile ofis biraz sıcak oluyor ve klima fazla gelir güneş almadığı için o yüzden vantilatör almaya karar verdim. Ve vantilatörler hakkında hiçbir bilgim yok önerdiğiniz bir vantilatör var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba babamla birlikte ofiste çalışıyoruz ama ofis güneş almasa bile ofis biraz sıcak oluyor ve klima fazla gelir güneş almadığı için o yüzden vantilatör almaya karar verdim. Ve vantilatörler hakkında hiçbir bilgim yok önerdiğiniz bir vantilatör var mı?

Vestel Airmaster 16 Yer Tipi Vantilatör bulabilirsen almanı şiddetle tavsiye ederim 10 yıldan beri kullanıyorum 80 tl almıştım banımısın demedi çokta güzel soğutması var ayarı ve temizlemesi çok kolay bulamazsan vestelden şaşma​

Bütçe belirtirseniz daha iyi öneri yapabiliriz.
Ayaklı:
Tavan:
Hocam bunun ne olayı varmış ya? :D Bir ayaklı vantilatör için 1600TL "birazcık" fazla geldi bana.

Bütçe belirtirseniz daha iyi öneri yapabiliriz.
Ayaklı:
Tavan:

Hocam bunun ne olayı varmış ya? :D bir ayaklı vantilatör için 1600TL "birazcık" fazla geldi bana.

Lüx ürün demiş satıcı konu sahibi de bütçe belirtmemiş bir anlık sinirle Akakçe'den en yüksek vantilatör fiyatlarına baktım.​

Sizin attığınız ürün çok daha mantıklı bence onu almalı ayrıca fiyatı da çok makul.

Yeni konular

Geri
Yukarı