Steam Yaz indirimi satın alımı iadesi

Rollof_exes

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci-Stajyer
Merhaba, iyi günler herkese. Steam yaz indirimleri başlangıcında 30 Temmuz'da oyun siparişi verip iadesini banka kartıma istedim ancak 10-11 gün olmasına rağmen banka tarafında böyle bir hareketin olmadığını söylediler. Steam desteğe yazdığımda ise bana takip numarası verip bunu bankanıza kontrol ettirin tarzında bir mesaj yazdılar ancak banka tarafımızda böyle bir sistem yok tekrardan Steam'e bu konu hakkında yazmamı belirttiler. Yaklaşık meblağa olarak 492 TL. Ne yapabilirim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    82,8 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba, iyi günler herkese. Steam yaz indirimleri başlangıcında 30 Temmuz'da oyun siparişi verip iadesini banka kartıma istedim ancak 10-11 gün olmasına rağmen banka tarafında böyle bir hareketin olmadığını söylediler. Steam desteğe yazdığımda ise bana takip numarası verip bunu bankanıza kontrol ettirin tarzında bir mesaj yazdılar ancak banka tarafımızda böyle bir sistem yok tekrardan Steam'e bu konu hakkında yazmamı belirttiler. Yaklaşık meblağa olarak 492 TL. Ne yapabilirim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Valla ben iadeyi 2 ay sonra almıştım, bir sefer de 1 ay sürdü. Ziraat kullanıyorum çok yaşanıyor bu bankada. Sizinki ne bilmiyorum ama harcama itirazı yapabilirsiniz.

Arkadaşlar tekrardan merhaba iade hala yatmadı bankayı 4.kez aradım hala suçun Steam tarafında olduğunu savunuyorlar son kez Steam'e yazdım eğer Steam gönderdiğini iddia etmeye devam ederse bankaya arayıp ağır konuşacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı